Kam reikalingi giminystės DNR testai?

Šie testai yra tinkami tais atvejais, kai vienam iš tariamų tėvų nėra galimybės atlikti DNR tyrimo. Pvz., gali būti atliekamas DNR brolių ir seserų tyrimas, siekiant nustatyti, ar tarp tariamų brolių ir seserų yra biologinis ryšys tais atvejais, kai tariamo tėvo negalima ištirti.

Apie giminystės DNR testus

Giminystės DNR testai yra šiek tiek sudėtingesni nei standartinis tėvystės DNR testas ir gali būti naudojamas nustatant įvairius biologinių ryšių tipus skirtingose situacijose. Atsižvelgiant į galimus DNR tyrimui tiriamuosius, yra keletas skirtingų metodikų, kurios gali būti naudojamos atsižvelgiant į tariamus ryšius. Biologinių ryšių patikrinimas dažnai atliekamas vietoj tėvystės testo. Tiriamieji dažnai nori nustatyti savo biologinį ryšį su tariamu tėvu, neištyrę tariamo tėvo. Tačiau jei tik yra galimybė paimti DNR mėginius  iš tariamo tėvo, tuomet rekomenduojame atlikti tėvystės DNR testą. Daugiau informacijos apie tai galite rasti čia. Perskaitykite taip pat Giminystės DNR tyrimų atsakymų interpretavimas , kad geriau suprastumėte kaip pateikiami giminystės DNR testų atsakymai. Jei norite pasikonsultuoti dėl jūsų konkretaus atvejo, prašau susisiekite su mumis tel. +37037244917.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice