Apie šį DNR testą

Senelių DNR testas atliekamas, kai seneliai turi abejonių dėl tariamo anūko/-ės tėvystės. Tokiais atvejais seneliai visada abejoja, ar jie iš tikrųjų yra biologiniai  anūko/-ės giminaičiai. Senelių DNR analizė ypač naudinga abejojant tėvyste, kai tariamo tėvo nėra galimybės tirti. Tokiais atvejais tariami tėvo tėvai gali būti tiriami, ar jie yra biologiniai anūko/-ės seneliai. Senelių DNR testo kaina yra 299 €.

Senelių DNR testo galimybės

Nors įmanoma tirti vieną senelį, kai nėra galimybės tirti abiejų, tačiau  visada rekomenduojama tirti abu. Dėl negalutinių rezultatų tikimybės tik su vienu seneliu, „EasyDNA“ nesiūlo tirti tik vieno iš senelių. Prie šio tyrimo privalomai turi būti tiriama vaiko mama, dėl tikslesnių galutinių rezultatų.

Seneliai turi bendrą DNR su savo anūku/-e. Per savo vaiką (tėvą) seneliai perduoda  genus savo anūkui/-ei.

Abiejų senelių testavimas atliekant dviejų senelių testavimą leidžia išsamiau atkurti tariamo tėvo DNR profilį ir tokiu būdu daro rezultatus patikimesnius ir įtikinamesnius. Tėvystės patvirtinimo tikimybė yra didelė atliekant senelių DNR testą, tačiau ne tokia absoliuti kaip tėvystės DNR tyrime. Kaip ir daugelyje giminystės DNR testų, rekomenduojama įtraukti į tyrimą vaiko mamą.

Svarbi pastaba

Testo rezultatai skirti pateikti statistinę tikimybę, kuri patvirtina tiriamą biologinį ryšį. Įtraukiant daugiau žinomų giminaičių į tyrimą, galima pateikti tikslesnius rezultatus. Pasikonsultuokite su mumis dėl tokios galimybės tel. +37037244917.

Pastaba: standartinį rezultatų terminą galime garantuoti tik tada,kai tyrimui naudojami standartiniai DNR mėginiai (vidinio skruosto epitelis ant vatos aplikatoriaus). Jei tyrimui naudosite alternatyvų DNR mėginį, rezutatų pateikimo terminas bus ilgesnis.

Senelių tyrimas tarp senelio ir anūko

Tais atvejais, kai tiriamieji yra vyrai (senelis ir anūkas) ir nori išsiaiškinti, ar jie turi tą pačią biologinę tėvystės liniją, „EasyDNA“ rekomenduoja atlikti Y chromosomos testą. Šis testas taip pat kartais žinomas kaip Y-STR testas. Daugiau skaitykite apie šį testą Y chromosomos testo informacija.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice