Dažnai užduodami klausimai

Mūsų dažnai užduodamų klausimų sąrašas apima keletą dažniausiai užduodamų klausimų ir klausimų, susijusių su jūsų DNR testu. Šis puslapis turėtų padėti išsiaiškinti pagrindinę informaciją susijusią su DNR testais; Tačiau jeigu nerasite atsakymų į jums rūpimus klausimus čia, prašau susisiekite su mumis el. paštu: info@easydna.lt arba telefonu +37037244917 !

DNR tyrimo rinkinys

EasyDNA rinkinys išsiunčiamas klientui, kai tik gauname patvirtinimą apie užsakymą. DNR mėginių rinkinys bus išsisųtas jūsų nurodytu adresu per 1-2 darbo dienas. Siunčiamas vokas yra konfidencialus, be aiškiai matomos turinio informacijos.

Susikurkite savo DNR rinkinį!

Žinome, kad ne visada įmanoma naudoti EasyDNA DNR rinkinį dėl laiko apribojimų ar gyvenimo atokioje vietovėje. Tokiais atvejais galite sukurti savo DNR rinkinį vadovaudamiesi keliomis pagrindinėmis instrukcijomis ir paimti DNR mėginius neišėjus iš namų!

DNR rinkiniai skirtingose vietose

Ne visi DNR tyrime dalyvaujantys asmenys gali gyventi tuo pačiu adresu ar toje pačioje šalyje. „EasyDNA“ suteikia galimybę atskirus DNR tėvystės testavimo rinkinius išsiųsti asmenims, gyvenantiems skirtingais adresais toje pačioje šalyje arba net ir  skirtingose šalyse.

Supraskite savo rezultatus

Mes suprantame, kad daugeliui klientų tai bus jų pirmoji patirtis atliekant bet kokius DNR tyrimus. Todėl mes, „EasyDNA“, parengėme šį išsamų vadovą, kad galėtume geriau suprasti, ką iš tikrųjų jums sako jūsų DNR tyrimo rezultatai.

Apmokėjimo galimybės

Savo klientams siūlome platų mokėjimo galimybių spektrą, įskaitant „PayPal“, kreditinę kortelę  sumokėti už  DNR tyrimus. Jei kyla problemų dėl mokėjimo, susisiekite tiesiogiai su mumis ir mes mielai išspręsime jūsų problemą, kaip įmanoma greičiau.

Multimedija

„EasyDNA“, sukūrė daugybę vaizdo įrašų, infografikų ir daugialypės terpės pristatymų. Manome, kad šios žiniasklaidos formos yra puikus būdas susisiekti su klientais ir pranešti jiems savo žinutes. Kodėl gi neperžiūrėjus jums prenatalinių, DNR mėginių paėmimo ir kitų vaizdo įrašų, kuriuos siūlome jums.

STR analizė

STR analizė yra svarbus terminas DNR tyrimų ir genetinės sekos nustatymo srityje. STR reiškia trumpus tandeminius pasikartojimus, o STR testas yra analizės tipas, lyginantis specifinius lokusus DNR mėginiuose, kurie naudojami tiriant biologinius giminystės ryšius.

Naudingos svetainės

Šiame puslapyje pateikiamos nuorodos į įvairias svetaines, kurios gali jus dominti ar naudoti. Mes dažnai atnaujiname šį sąrašą pridėdami arba pakeisdami nuorodas. Atkreipkite dėmesį, kad „EasyDNA“ neturi jokių komercinių interesų žemiau esančiose organizacijose ir mes juos teikėme tik jūsų labui.

Žodynėlis

Kiekviena sritis turi savo specializuotą žargoną ir terminologiją. Mūsų žodynas yra naudingas, kad greitai ir lengvai suprastumėte su DNR tyrimais susijusius terminus ir jų vartojimą. Apibendrinti pagrindiniai terminai, kuriuos sutiksite per mūsų DNR testavimo patirtį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice