DNR tėvystės testai, kuriuos mes siūlome

Svarbūs klausimai apie DNR tėvystės nustatymo testą

 Kaip paimti DNR mėginį?
Kaip tai atliekama?
Kas įskaičiuota į DNR tėvystės testo kainą, atliekamą namų sąlygomis?
Ar reikia tirti motinos DNR mėginį ?
Kokia informacija dar yra naudinga atliekant tėvystės testą?

Kaip paimti DNR mėginį?

DNR mėginių rinkinys, naudojamas tiek teisiniams, tiek namų testams, leis surinkti vidinio skruosto ląstelių mėginius naudojant sterilius aplikatorius (atkreipkite dėmesį, kad prenatalinis tyrimas yra išimtis ir atliekamas naudojant kraujo mėginius ir tik mūsų atstovų klinikose). Procedūra atliekama per kelias sekundes ir yra visiškai neskausminga. Jei įmanoma, rekomenduojame naudoti sterilius aplikatorius DNR mėginiams paimti, nes laboratorija turi labai didelę tikimybę sėkmingai išskirti DNR iš šių mėginių. Jei negalite paimti DNR mėginio iš vidinio skruosto epitelio, galbūt norėsite apsvarstyti mūsų alternatyvių DNR mėginių testavimo paslaugas. Skaitykite čia

Kaip tai atliekama?

EasyDNA siūlo DNR tėvystės testus, atliekamus namų sąlygomis (konfidencialius),  teisinius testus ir prenatalinius tyrimus. „EasyDNA“ sėkmingai atliko daugiau nei 300 000 testų per 10 metų patirtį. EasyDNA laboratorija yra akredituota ISO 17025. Jums patogus, namų DNR mėginių surinkimo rinkinys siunčiamas į jūsų pageidaujamą adresą. Rinkiniai gali būtisiunčiami į bet kurią Europos šalį, net ir skirtingais adresais. Rezultatai siunčiami el. paštu.

Kas įskaičiuota į DNR tėvystės testą, atliekamą namų sąlygomis?

EasyDNA DNR tėvystės testas, atiekamas namų sąlygomis prasideda nuo 229 Eur. Į šia kainą įskaičiuota:

      • EasyDNA pilnas, patogus naudoti namų sąlygomis DNR mėginių rinkinys, siunčiamas jūsų nurodytu adresu. Mes galime  jums rinkinį siųsti į bet kurią Europos šalį nemokamai.
      • Jūsų DNR mėginių analizė  ISO 17025 akredituotoje laboratorijoje.
      • Jūsų rezultatai – „EasyDNA“ siunčia rezultatus el. paštu. Atskirai atvejais gali būti siunčiami ir spausdinta atsakymo versija reg. pirm. paštu.

Nėra jokių papildomų mokesčių.

Ar reikia tirti motinos DNR mėginį?

„EasyDNA“ atlieka daugelį tėvystės testų be motinos DNR mėginio. Tačiau raginame savo klientus išsiųsti motinos DNR mėginį, jeigu tai yra įmanoma. Tai padės laboratorijai suteikti jums didesnę tėvystės tikimybę. Motinos testavimas be papildomo mokesčio. Daugiau skaitykite apie tai: tirti motinos DNR mėginį.

Kokia informacija dar yra naudinga atliekant tėvystės testą?

Šie straipsniai apie DNR tėvystės tyrimus  gali jus dominti:

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice