Neištikimybės DNR testas (spermos aptikimas)

Apie šį testą

Manote, kad jūsų partneris jums neištikimas? Ar radote dėmę, kuri, jūsų manymu, gali būti sperma? Ar dėmėje iš tikrųjų yra spermos? „EasyDNA“ siūlo spermos aptikimo testą – laboratorinį tyrimą, kuris patvirtins arba atmes spermos buvimą  mėginyje. Spermos nustatymo tyrimo rezultatai jums bus pateikti per 10–15 darbo dienų nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Mėginiai spermai nustatyti

Galima ištirti daugybę DNR mėginių, ieškant spermos pėdsakų. Paprastai klientai siunčia patalynės kiautę, apatinius drabužius ar kitų drabužių elementus. Tačiau prieš siųsdami, bet kurį mėginį, turite markeriu apibrėžti vietą, iškirpti ir supakuoti į popierinį voką, toks paruoštas mėginys bus tinkamas testavimui. Jei nesate tikri dėl planuojamo tirti DNR mėginio kokybės ar tinkamumo testavimui, prašau susisiekite su mumis tel. nr. +37037244917.

Spermos aptikimo tyrimo rezultatai

EasyDNA spermos nustatymo testas, pateiks vieną iš šių rezultatų:

Teigiamas rezultatas: šiuo atveju bus aptikta sperma ar spermatozoidai
Neigiamas rezultatas: šiuo atveju nebus įmanoma aptikti spermos pėdaskų ar spermos buvimo.

Neištikimybės DNR testas, jau atlikus spermos aptikimo testą.

Jei spermos aptikimo rezultatai yra teigiami, galbūt norėsite atlikti tolimesnį neištikimybės DNR tyrimą. Tai, ką laboratorija darys sekančiame žingsnyje, t.y bandys išskirti DNR iš DNR mėginio, naudoto spermos aptikimui ir palyginti tai su kitu DNR mėginiu (vidinio skruosto epitelio mėginiu paimto ant sterilaus aplikatoriaus). Jei dviejų mėginių DNR profiliai tiksliai atitinka, galima patvirtinti, kad šie du DNR mėginiai priklauso tam pačiam asmeniui. Atminkite, kad šio papildomo testavimo laikas yra 10-13 darbo dienų ir kainuoja papildomai. Svarbu nepamiršti, kad pirmiausia reikalinga atlikti DNR išskyrimo testą – nes ne visuose spermos mėginiuose yra pakankamai  DNR, kad atlikti  DNR palyginimą iš standartinio DNR mėginio.

Atkreipkite dėmesį, tai nėra „pasidaryk pats“ momentinis namų testas, kuriuo galima iš karto nustatyti spermos buvimą, įtrinant tirpalą ant tiriamos vietos ir stebint spalvos pasikeitimą. Namų spermos nustatymo rinkiniai yra žinomi kaip spėjamieji testai ir tik parodo sperma yra ar ne. Šie greitieji testai taip pat turi klaidingų teigiamų rezultatų tikimybę.

DNR mėginiai, tiriami dėl neištikimybės!

EasyDNA“ gali sėkmingai ištirti daugelį DNR mėginių, įskaitant plaukų mėginius, prezervatyvus, spermos dėmes, kraujo dėmes ir daugybę kitų. EasyDNA gali padėti jums tiriant daugelį alternatyvių DNR mėginių, nes turi didelę patirtį dirbant su alternatyviais DNR šaltiniais, teikiant mūsų teismo ekspertizės paslaugas. Daugiau skaitykite  spauskite čia.

Svarbu pažymėti, kad ne visi alternatyvūs DNR mėginiai bus priimti testavimui. Labai svarbu pateikti tinkamą atlernatyvų DNR mėginį. Dėmių atvejais, jums reikės iškirpti dėmę ir pažymėtą tiriamą vietą markeriu bei supakuoti į popierinį voką. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamios konsultacijos su mūsų klientų konsultavimo komanda, dėl visų alternatyvių DNR mėginių, kuriuos planuojate siųsti testavimui. Tel. nr.+37037244917

Kaip atliekamas neištikimybės DNR testas?

Labiausiai paplitęs būdas yra tirti dėmes, aptinkamas ant apatinių drabužių, paklodės ir  kitų drabužių. Kiti DNR mėginiai, kuriuos galima pateikti, yra panaudoti prezervatyvai, moteriški higieniniai įklotai ir kt.

Pirmiausia galima testuoti ar pateiktame DNR mėginyje nėra kelių lyčių DNR pėdsakų; tai atliekama nufotografuojant visas dėmes, aptiktas ultravioletinėje šviesoje ir atliekant mikroskopinį tyrimą, siekiant nustatyti vyro ir moters DNR pėdsakus. Mėginyje gali būti rasta vyriškos lyties, moteriškos lyties DNR arba skirtingų lyčių DNR mišinio. Sekančiame žingsnyje galima palyginti, bet kurį rastą DNR su jūsų vidinio skruosto epitelio DNR mėginiu, kad patikrintume, ar DNR atitinka jūsų DNR profilį.

Neištikimybės DNR testas: ar šis testas patvirtins neištikimybės faktą?

Labai svarbu, jog suprastumėte, kad  DNR tyrimų įmonė teikia moksliniu pagrindu grindžiamus atsakymus. Neištikimybės DNR testas gali atsakyti, ar DNR mėginyje yra vyro ar moters DNR, ar du skirtingi DNR mėginiai priklauso tam pačiam asmeniui. Tačiau negalime komentuoti, ar iš tikrųjų įvyko neištikimybės faktas ar ne. Rezultatai yra išsamūs, todėl jums reikės pasidaryti savas išvadas dėl  pačio neištikimybės fakto.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice