Skubate? Pasirinkite express DNR testą

„EasyDNA“ yra viena iš pirmaujančių DNR tyrimų bendrovių Lietuvoje ir jūsų lanksčias sąlygas užsakant DNR tyrimą.
Jums reikia kuo skubesnio rezultato? Gal norėtumėte sumažinti laukimo laiką ir nerimą? Tada mūsų express testavimo galimybė yra puikus sprendimas jums. Naudodamiesi šia paslauga, rezultatus gausite vos per 4-5 darbo dienas.

Standartinio ir express rezultato terminas

EasyDNA“ siūlo standartinį 10 darbo dienų terminą atliekant daugumą DNR tyrimų, įskaitant tėvystės, giminystės  ir daugelį kitų testų. Mes taip pat siūlome jums galimybę gauti rezultatus tik per 3-4 darbo dienas, užsakius express paslaugą*.  Ši paslauga yra ideali, jei jums reikia kuo greičiau gauti rezultatus.

Express  paslaugos kaina 220€.

Galite bet kuriuo metu užsisakyti greitąjį testą;  tada, kai iš pradžių pateikiate užsakymą, arba bet kuriuo metu vėliau. Mes galime atnaujinti skubų testavimą net tada, kai jūsų mėginiai yra laboratorijoje ir laukia testavimo. Tokiu atveju mes stebėsime jūsų DNR tyrimo eigą, kad įsitikintume, jog rezultatą gausite per pažadėtą terminą.

Express visų testų testavimas

Galite pasirinkti savo express DNR testą atlikdami beveik visus mūsų DNR testus (tarp nedaugelio išimčių yra prenatalinis tėvystės testas, mtDNR ir protėvių tyrimai). Jei norite gauti daugiau informacijos, pasitarkite su mūsų klientų aptarnavimo komanda.

*Prašome atkreipti dėmesį, kad greitoji paslauga prasideda nuo to laiko, kai gauname jūsų DNR mėginius. Kai tik gausime jūsų DNR mėginius, susisieksime su jumis ir nurodysime jums terminą. Jei pasirinkote express variantą, tai reiškia, kad juos gausite po 3-4 darbo dienų. Darbo dienos neapima savaitgalių, valstybinių švenčių ar kitų nacionalinių švenčių Lietuvoje ir JAV.

Express mokestis

Papildomas mokestis yra 220 €. Mokestis yra fiksuotas ir  nesikeičia, atsižvelgiant į pasirinktą testą ar tiriamųjų skaičių.

Papildoma informacija

Įdomu, kaip atrodys tėvystės testo rezultatas? Spauskite čia.

Buvo atlikti keli tyrimai ir apklausos, siekiant nustatyti, kiek vaikų ne tą vyrą vadina tėčiu. BBC ataskaita parodė, kad iki 5% britų gali nežinoti savo biologinio tėčio tapatybės.

Tėvystės DNR tyrimas
Motinystės DNR tyrimas
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice