„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė ir sprendžia daugybę atvejų, kai tiriamos šalys nėra toje pačioje šalyje. Kadangi visame pasaulyje valdome daugybę biurų, galime DNR rinkinius išsiųsti iš artimiausio biuro, pagal tiriamųjų gyvenamąsias vietas. Tai užtikrins, kad DNR rinkinys greičiau atkeliaus į reikiamą vietą. Tai yra vienas iš tarptautinės įmonės, tokios kaip „EasyDNA“ pranašumas. Be to, mes galime pateikti  DNR rinkinį su visais dokumentais ir instrukcijomis įvairiomis kalbomis, įskaitant prancūzų, italų, ispanų, vokiečių, čekų, rusų, latvių, estų  ir kitomis kalbomis.

Papildomas DNR rinkinys kainuos papildomai, kurio suma priklauso nuo rinkinio paskirties. Kiekvienas DNR rinkinys turės savo unikalų bylos numerį, o tyrimas bus pradėti tik gavus visus šio tyrimo DNR mėginius (nebent susitarta kitaip).

Susikurkite savo DNR rinkinį

Jei skubate atlikti DNr tyrimą arba šalys gyvena skirtingose vietovėse, kurios yra mažiau prieinamos pašto sistemai, galite apsvarstyti galimybę sukurti savo rinkinį, o ne laukti mūsų DNR mėginio. Komplektą lengva nustatyti ir tai galima padaryti už minimalias išlaidas. Sutaupykite laiko ir pinigų ir greičiau gaukite rezultatus! Spustelėkite čia , jei norite sužinoti, kaip galite susikurti savo nuosavą DNR mėginių rinkinį.

Nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos ar jūsų pageidavimų, „EasyDNA“ ras sprendimą, padėsiantį jums atlikti  DNR tyrimą be jokio vargo ir per trumpiausią įmanomą laiką. Jei norite aptarti jūsų pageidavimus, susisiekite su mumis el.paštu info@easydna.lt.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice