2013 ir 2014 m. apdovanojimas

„EasyDNA“ pasižymėjo ypač geru aptarnavimu ir paslaugumu klientams. „EasyDNA“ apdovanojimas buvo suteiktas vadovaujančios medicinos paieškos sistemos „WhatClinic“.

Bendrovė buvo tarp nedaugelio „WhatClinic“ sąrašų, kuri gavo klientų aptarnavimo apdovanojimą. Apdovanojimas skiriamas tik toms įmonėms, kurių efektyvumas yra nepakitęs ir kurios nuosekliai atitiko „WhatClinic“ standartus. Dvejus metus iš eilės gauti apdovanojimą yra nemažas pasiekimas.

„EasyDNA“ daug dėmesio skiria kliento poreikiams tenkinti. EasyDNA  nuolat tobulinasi klientų atsiliepimų apklausų, klausimynų ir neįkainojamų atsiliepimų dėka, kuriuos  klientai spontaniškai palieka, gavę kokybišką paslaugą. Spustelėkite čia , kad peržiūrėtumėte mūsų „Whclinic Award Award“ sertifikatą.

„WhatClinic“ – geresnis būdas pasirinkti kliniką

Įkurta 2006 m., WhatClinic.com yra pirmaujanti medicinos paieškos sistema, padedanti žmonėms rasti patikimas medicinos ir sveikatos priežiūros paslaugas, tačiau taip pat padedanti palyginti klinikas, kad galėtų pasirinkti tą, kuri, jų manymu, geriausiai atitinka jų reikalavimus. „Whatclinic“ naudojama visose angliškai kalbančiose šalyse ir kas mėnesį surenka daugiau nei 1 milijoną vartotojų. 2012 m. „WhatClinic“ išplėtė savo pasiekiamumą ir sukūrė svetaines Brazilijai ir Meksikai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice