Laboratorijų akreditacijos

Akreditacija yra sertifikatas, kurį išduoda trečiosios šalies subjektas. Taip siekiama užtikrinti, kad nebūtų šališkumo ir kad akredituotos sertifikavimo įstaigos veiktų nepriklausomai ir objektyviai, spręsdamos, kurioms genetinių tyrimų laboratorijoms turi būti suteiktas jų pažymėjimas. Kai laboratorija turi šį sertifikatą, ji gali jį naudoti savo naudai kaip kompetencijos įrodymą. Klientai, pasirinkę akredituotą DNR tyrimų laboratoriją, gali ramiai jaustis, kad kiekviena operacija įstaigoje atliekama laikantis aukščiausių standartinių reikalavimų.

Atminkite, kad akreditacijos yra labai specifinės; pavyzdžiui, ISO (Tarptautinė standartų organizacija) išduoda keletą galimų akreditacijų, tačiau kiekviena jų yra skirta parodyti patikimumą labai konkrečioje srityje. Aplinkos vadybos sistemos gali turėti ISO 14000, o ISO 9001 yra specialiai išleistas kokybės vadybos kompetencijai. Kalbant apie DNR tyrimų laboratorijas, ISO gali išduoti ISO 17025 sertifikatą toms laboratorijoms, kurios pasižymi išskirtine kokybe.

Naudojant „EasyDNA“, jūsų mėginius analizuojančios laboratorijos yra akredituotos pagal ISO 17025.

Tikslumas

Tėvystės  DNR tyrimai yra labai tikslūs. DNR tėvystės tyrimo rezultatai yra beveik 100% tikslūs, jei tiriamas vyras yra biologinis vaiko tėvas. Iš tikrųjų tokiais atvejais tėvystės tikimybė siekia  99,99%. Joks DNR tyrimas negali suteikti 100% tikslaus rezultato, nes tėvystės testavimas iš dalies yra pagrįstas statistiniais skaičiavimais. Tikimybė išreiškia tikimybę, kad tirtas vyras yra biologinis vaiko tėvas..

Jei tiriamas vyras nėra biologinis tėvas, jis su 100% tikimybe yra „atmetamas “  dėl biologinės tėvystės. Visa statistinė tikimybė, išreikšta tėvystės testo rezultatu, yra pagrįsta vadinamąja Bayeso teorema.

Visi DNR tėvystės testai prasideda darant prielaidą, kad yra 50% tikimybė, kad įtariamas tėvas yra biologinis tėvas, ir 50% tikimybė, kad jis nėra. Analizė labai moksliškai tiksliai patvirtins, ar jis iš tikrųjų yra vaiko tėvas.

EasyDNA tėvystės tyrime tiriami  21 genetiniai žymenys. Visų genetinių žymenų atitikimas reiškia, kad tirtas vyras yra biologinis vaiko tėvas.

Rezultatų pavyzdys

Rezultuose atsispindi visa informacija, suteikianti klientams būtiną jiems reikalingą informaciją ir svarbiausius testo aspektus.

Mūsų rezultatai aiškiai parodys:

  • išsami informacija apie visas išanalizuotas šalis
  • Lentelė su kiekvieno žmogaus genetiniais profiliais (nurodant visus 21 genetinius žymenis)
  • tėvystės tikimybė
  • Rezultatų paaiškinimas

Norite peržiūrėti DNR atsakymo pavyzdį ? Apsilankykite šiame puslapyje.

Išimtiniais atvejais gali nutikti, kad tirtas tėvas yra biologinis tėvas, tačiau dėl tėvo DNR mutacijų vis dar yra vienas ar net du nesutapimai (neatitinkantys genetiniai žymenys). Daugeliu atvejų, kai pašalinami šie žymenys, tėvystės tikimybė vis tiek viršys 99,9%, nors to negalima garantuoti. Dviejų žymenų nesutapimo atvejai gali būti dviprasmiški ir reikalauti papildomų genetinių žymenų tyrimų. Trijų ar daugiau žymenų nesutapimas  reiškia, kad tirtas tėvas yra „atmetamas“ kaip biologinis vaiko tėvas. Tokio atmetimo tikimybė yra 100% .

Tėvai, artimai susiję?

Tais atvejais, kai tariami tėvai yra broliai, jų genetiniai duomenys, žinoma, bus gana panašūs arba labai panašūs. Jei įtariate, kad tariami tėvai gali būti broliai, siūlome atsiųsti abiejų tariamų tėvų DNR mėginius.

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie EasyDNA akredituotus DNR tyrimus, apsilankykite dažnai užduodamų klausimų skyriuje arba susisiekite su mumis tiesiogiai.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice