Apie EasyDNA

„EasyDNA“ supranta, kad kiekvieno testo atsakymas yra labai svarbus ir gali keisti gyvenimus, todėl būtina pasirinkti patikimą DNR testavimo tiekėją. EasyDNA vadovybė  ir įkūrėjai turi daugiau nei 15 metų patirtį  DNR tyrimų srityje.  EasyDNA DNR tyrimai yra tarptautiniu mastu akredituoti ir šiai dienai yra  daugiau nei 20 pasaulio šalių  nuolatos augantis tinklas.  EasyDNA komandos patirtis suteikia jums kokybišką paslaugą dėl visiškos ramybės!

Užtikrinta kokybė!

Rinkdamiesi DNR tyrimų įmonę įsitikinkite, kad pažiūrėjote į laboratorijos akreditaciją. Ši akreditacija patvirtina darbo kokybę ir garantuoja kvalifikuotą procesą per visą jūsų testavimo procesą. Neakredituota laboratorija nereglamentuojama ir nekontroliuojama, todėl tokios laboratorijos visada reikėtų vengti. EasyDNA DNR tyrimai atliekami akredituotosee laboratorijose visame pasaulyje. Laboratorija turi ne tik visame pasaulyje pripažintą ISO17025, bet ir daugybę kitų tarptautinių akreditacijų, tokių kaip NATA ir dar daugiau, todėl teisiniai DNR tyrimai tapo vienu iš plačiausiai priimtinų rezultatų tarptautiniu mastu.

Laboratorijoje atlikta daugiau nei 300 000 DNR tyrimų, suteikiančių mums pranašumą prieš konkurentus!

Mums rūpi!

Klientų aptarnavimo komanda yra aukštos kvalifikacijos ir gali padėti jums viso testavimo proceso metu. Mes suprantame, kad klientai gali būti susijaudinę, kai reikia atlikti DNR tyrimą, ir mes stengiamės, kad testavimo procesas būtų kuo sklandesnis. Mūsų klientų aptarnavimo komanda visada yra šalia ir turi ne mažiau kaip 7 metų patirtį dirbant su DNR tyrimais. Testavimo procesas yra gana paprastas ir mes išsamiai paaiškinsime jums, ko reikia nuo pradžios iki pabaigos.

Susisiekite su mūsų biuru Lietuvoje šiandien!

Norėdami susisiekti su mūsų klientų aptarnavimo komanda, galite paskambinti žemiau nurodytu numeriu arba paprašyti, kad skambintumėte atgal! Arba galite mums siųsti užklausimą el. paštu.

EasyDNA LT
Užnerio g. 1-3
Kaunas LT-47484
Lietuva

Tel: +37037244917
Mob. tel.: +37069379940
El.paštas: info@easydna.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice