„Ons Plek“, reiškiantis „Mūsų vieta“, yra Vaikų ir jaunimo priežiūros centras, įsikūręs Keiptaune, Pietų Afrikoje. Įkurta 1988 m., Nevyriausybinė organizacija specializuojasi benamių mergaičių, gyvenusių, dirbusių ar elgetaujančių Keiptauno gatvėse, vystymo ir terapinio švietimo srityse. Labdaros organizacijos pastangos ir indėlis, būdamas vienintelis tokio tipo centras šiame mieste, palieka tikrai teigiamą poveikį šios vietos bendruomenei.

Sužinoję apie jų įsipareigojimus, nedvejodami padėjome Onsui Plekui. Taigi labdarai suteikėme nemokamą motinystės testą, kuris padėjo  nustatyti bedarbės motinos ir trijų mergaičių biologinį ryšį. Esame dvigubai patenkinti, nes šiuo atveju patvirtinome motinystės ryšį su biologine motina. Skaitykite daugiau apie „EasyDNA“ labdaros indėlį.


Virdžinijos SPCA yra privati, ne pelno siekianti gyvūnų prieglauda, įsikūrusi Hampton Roads mieste, Virdžinijoje. Labdaros organizacija dirba „Hampton Roads“ bendruomenei daugiau nei 50 metų ir nuo jos įkūrimo buvo apdovanota daugybe apdovanojimų. Vien 2018 m. organizacijai pavyko sėkmingai prižiūrėti daugiau nei 3500 naminių gyvūnų, daugiausia kačių ir šunų.

Mes padovanojome šunų veislių DNR tyrimus, kurį VBSPCA panaudojo kaip prizą  jų loterijoje, vykusioje Nacionalinėje naminių gyvūnėlių tėvų dieną. Tikimės, kad šis nedidelis indėlis padės labdaros organizacijai žengti dar vieną žingsnį įkvepiančio tikslo link. Skaitykite daugiau apie „EasyDNA“ indėlį į Virdžinija Byčo SPCA.


Saugesnio interneto centras siūlo daugybę išteklių, skatinančių atsakingai ir saugiai naudoti technologijas. Labdaros organizacija turi tris pagrindinius sektorius; sąmoningumo centras; pagalbos linija; ir pagalbos telefono linija, kuria bandoma sumažinti nusikalstamą veiklą internete.

Mes palaikome tokią tokią iniciatyvą šiais laikais, kai internetas plečiasi greičiau nei bet kada anksčiau. Taigi mes informuojame apie Saugesnio interneto dieną (SID) per „EasyDNA“ socialinės žiniasklaidos paskyras. Tikimės padidinti tokios svarbios iniciatyvos apimtį.


Vaikų knygų bankas yra Toronte įsikūrusi labdaros organizacija, siūlanti nemokamą raštingumo įrangą žmonėms, kurie gyvena vargingai.Ši organizacija siekia suteikti nemokamai knygų vaikams. Pasaulyje, kuriame dauguma mūsų supranta paprastus dalykus, pavyzdžiui, gebėjimą skaityti kaip savaime suprantamą dalyką, yra gera matyti grupę žmonių, sunkiai dirbančių tam, kad skurstantiems žmonėms būtų suteikta galimybė skaityti ir atrasti save.

Mes paaukojome 250 svarų, naujų knygų įsigijimui, nes tikrai tikime šiais nuostabiais darbais. Kiekvienas žmogus, nesvarbu, iš kur kilęs, turėtų turėti teisę skaityti. Skaitykite daugiau apie „EasyDNA“ auką labdarai.


trukgaw1

„LauraLynn“ yra Airijoje įsikūrusi vaikų ligoninė, skirta globoti neįgalius vaikus. Vienintelis organizacijos tikslas yra pagerinti, slaugos įstaigoje gyvenančių vaikų ir jų šeimų, priežiūrą. Įkurti 1925 m., jie neseniai atidarė „LauraLynn Home“ paslaugą, teikiančią tuos pačius neįtikėtinai aukštus standartus, prie kurių yra įpratę jų pacientai, tačiau patogiai neįgalaus vaiko namuose.

Mes norėjome visais būdais suteikti geriausią pagalbą. Taigi mes prisidėjome prie naujų čiužinių pirkimo ir lėšų vaikų gimtadieniams, kad įsitikintume, jog ypatingą dieną jie gali kuo smagiau praleisti laiką ir mėgautis savo gyvenimu. Skaitykite daugiau apie „EasyDNA“ labdaros darbą su LauraLynn.


„ProNiño USA“ yra ne pelno organizacija, kurios būstinė yra Ričmonde, Virdžinijos valstijoje. Labdaros fondai moko ir teikia savanorius „Fundación ProNiño“,  benamiams berniukams nuo 6 iki 18 metų, esančiam El Progreso mieste, Hondūre. „ProNiño“ išgelbėjo, apgyvendino ir mokė šimtus berniukų ir sunkiai dirba skurdo, narkotikų vartojimo ir beviltiškumo mažinimo srityje.

„EasyDNA“ yra vienas iš keturių „ProNiño“ 2014 m. rėmėjų. Mes mielai paaukojome lėšų, kad  galėtų jas panaudoti berniukų drabužiams, knygoms, švietimui, būstui ar pastogei. Tikimės, kad šis mažas gestas pakeis kai kurių vaikų gyvenimą į gerąją pusę. Skaitykite daugiau apie šį labdaringą „EasyDNA“ rėmimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice