Tėvystės testai

Tėvystės testai nustato biologinį ryšį tarp tariamo tėvo ir vaiko. Rezultatai gaunami mažiausiai 99,99% tikslumu patvirtinimo atveju ir 100% tikslumu atmetimo atveju.

More Info

Giminystės testai

Giminystės testai nustatys, ar tarp tariamų giminaičių yra biologinis ryšys. Pasirinktas testas priklauso nuo turimų žmonių ir jų lyties. Giminystės testų atsakymai pateikiami procentine išraiška. Kai kuriais atvejais laboratorija gali pateikti negalutinį rezultatą, o norint gauti galutinį rezultatą rekomenduos įtraukti daugiau galimų biologinių giminaičių į tyrimą.

More Info

Prenataliniai testai

„EasyDNA“ siūlo įvairius pažangiausius testus, atliekamus nėštumo metu. Atsižvelgiant į prenatalinio tyrimo tipą, tyrimui atlikti reikės skirtingų mėginių. Daugiau informacijos info@easydna.lt.

More Info

Protėvių kilmės testai

Atlikdami jūsų DNR analizę, protėvių tyrimai gali suteikti beprecedenčio, mokslinio įžvalgos apie jūsų protėvius, šeimos kilmę ir genealogiją.

More Info

Sveikatos ir geros savijautos testai

Sveikatos DNR tyrimai yra mokslinė priemonė, padedanti asmenims geriau kontroliuoti įvairius savo sveikatos ir geros savijautos aspektus.

More Info

Narkotinių medžiagų testai

Saugios ir konfidencialios narkotikų tikrinimo paslaugos konkurencingomis kainomis. Testavimas atliekamas akredituotoje laboratorijoje, turinčioje ilgametę patirtį narkotikų tyrimų srityje.

More Info

Klinikiniai testai

„EasyDNA“ siūlo daugybę klinikinių tyrimų paslaugų, padedančių optimizuoti jūsų sveikatą. Tai apima mūsų genetinio polinkio į 34 ligas testą.

More Info

Gyvūnų testai

„EasyDNA“ siūlo gyvūnų DNR tyrimų paslaugas katėms, šunims, arkliams ir paukščiams. Mūsų tyrimai padeda gyvūnų augintojams pasirinkti naują, mokslinį požiūrį į savo augintinių priežiūrą ar veisimą.

More Info

Kiti testai

Taip pat galite rasti daugybę kitų „EasyDNA“ siūlomų DNR testų, įskaitant DNR profiliavimą, neištikimybės DNR tyrimą ir mūsų express tyrimų paslaugą.

More Info