Tėvystės testai

Tėvystės testai nustato biologinį ryšį tarp tariamo tėvo ir vaiko. Rezultatai gaunami mažiausiai 99,99% tikslumu patvirtinimo atveju ir 100% tikslumu atmetimo atveju.

Skaityti daugiau

Giminystės testai

Giminystės testai nustatys, ar tarp tariamų giminaičių yra biologinis ryšys. Pasirinktas testas priklauso nuo turimų žmonių ir jų lyties. Giminystės testų atsakymai pateikiami procentine išraiška. Kai kuriais atvejais laboratorija gali pateikti negalutinį rezultatą, o norint gauti galutinį rezultatą rekomenduos įtraukti daugiau galimų biologinių giminaičių į tyrimą.

Skaityti daugiau

Prenataliniai testai

„EasyDNA“ siūlo įvairius pažangiausius testus, atliekamus nėštumo metu. Atsižvelgiant į prenatalinio tyrimo tipą, tyrimui atlikti reikės skirtingų mėginių. Daugiau informacijos info@easydna.lt.

Skaityti daugiau

Protėvių kilmės testai

Atlikdami jūsų DNR analizę, protėvių tyrimai gali suteikti beprecedenčio, mokslinio įžvalgos apie jūsų protėvius, šeimos kilmę ir genealogiją.

Skaityti daugiau

Sveikatos ir geros savijautos testai

Sveikatos DNR tyrimai yra mokslinė priemonė, padedanti asmenims geriau kontroliuoti įvairius savo sveikatos ir geros savijautos aspektus.

Skaityti daugiau

Narkotinių medžiagų testai

Saugios ir konfidencialios narkotikų tikrinimo paslaugos konkurencingomis kainomis. Testavimas atliekamas akredituotoje laboratorijoje, turinčioje ilgametę patirtį narkotikų tyrimų srityje.

Skaityti daugiau

Klinikiniai testai

„EasyDNA“ siūlo daugybę klinikinių tyrimų paslaugų, padedančių optimizuoti jūsų sveikatą. Tai apima mūsų genetinio polinkio į 34 ligas testą.

Skaityti daugiau

Gyvūnų testai

„EasyDNA“ siūlo gyvūnų DNR tyrimų paslaugas katėms, šunims, arkliams ir paukščiams. Mūsų tyrimai padeda gyvūnų augintojams pasirinkti naują, mokslinį požiūrį į savo augintinių priežiūrą ar veisimą.

Skaityti daugiau

Kiti testai

Taip pat galite rasti daugybę kitų „EasyDNA“ siūlomų DNR testų, įskaitant DNR profiliavimą, neištikimybės DNR tyrimą ir mūsų express tyrimų paslaugą.

Skaityti daugiau
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice