Kodėl reikia nustatyti šuns tėvystę atliekant DNR testą?

Šuns tėvystės testas atliekamas lyginant  ir tėvo  DNR profilius su jų palikuonimis. Šis tyrimas atliekamas naudojant paprastus burnos tamponus ir jį gali atlikti visi – veterinaro pagalba nereikalinga.

& nbsp;

  • Įsitikinkite, kad perkate šunį su DNR patvirtinta kilme
  • Pasiūlykite savo klientams DNR patvirtinto kilmės garantiją
  • Pašalinkite abejones, kad jūsų vadoje gali būti keli tėvai

Šunų tėvų testo kaina

Šuns tėvystės testas siūlomas už 299 € . Tai apima motinos, tėvo ir 1 palikuonio mėginius. Natūralu, kad vienu metu galima ištirti daugiau nei vieną palikuonį, o į tą patį testą galima įtraukti daugiau nei vieną tėvą. Papildomų šunų mėginių tyrimas kainuos papildomai.

Pastaba: Mes visada siūlome įtraukti motinos mėginį, nes tai gali padėti gauti tikslesnį šuns DNR tėvystės tyrimo rezultatą. Turėdami motinos mėginį, laboratorija gali pašalinti jos genetinio paveldėjimo dalį.

Kaip atliekamas šuns tėvystės testas?

Atlikti šunų tėvystės testą yra labai paprasta. DNR mėginiai surenkami vatos aplikatoriais, kurių pagalba paimamas šuns mėginys iš vidinio skruosto epitelio. Užsisakius testą, „EasyDNA“ atsiųs šunų DNR mėginių surinkimo rinkinį, kuriame bus viskas, ko reikia jūsų tyrimui atlikti. Dėl mūsų rinkinio jums nereikės mokėti brangių veterinarijos mokesčių ar paimti kraujo mėginio, kad atliktumėte tyrimą, o tai gali sukelti nereikalingą stresą jūsų šuniui. Surinktus DNR mėginius reikia siųsti atgal į laboratoriją tyrimams. Atkreipkite dėmesį, kad nors mes rekomenduojame tirti seiles naudojant paprastą rinkinį, mes siūlome galimybę atlikti tyrimus naudojant kitus DNR mėginius, pvz., kraują ar spermą. Prieš siųsdami tokius mėginius susisiekite su mumis, kad aptartumėte papildomus mokesčius ir šio mėginio tinkamumą tyrimui.

Kodėl reikia tirti motiną?

Turint motinos DNR, tyrimas yra tikslesnis. Tėvas gali būti klaidingai patvirtintas kaip biologinis tėvas, jei nenaudojamas motinos mėginys. Motinos mėginio turėjimas padeda laboratorijai neįtraukti jos į palikuonių genetinį paveldėjimą. Kai motinos mėginio nėra, reikia atlikti išplėstinius tyrimus, siekiant nustatyti tinkamą tėvystę.

Jūsų rezultatai

Šunų tėvystės testo rezultatai bus išsiųsti jums el. paštu per 10 darbo dienų nuo gavimo dienos. Šioje ataskaitojeraasite atsakymą ar konkretus tėvas yra patvirtintas kaip biologinis palikuonių tėvas. Tai taip pat apibūdinama kaip „įtraukimas“. Tais atvejais, kai nėra nustatyta, kad tėvas yra konkretaus palikuonio tėvas, jis apibūdinamas kaip „ neatitinkantis kvalifikacijos“ , todėl jis atmetamas kaip biologinis tiriamo šuns tėvas.  Šuns DNR tėvystės testo rezultatai yra labai tikslūs, o įprastiniam tėvystės tyrimui naudojami 16 DNR žymenys. Tais atvejais, kai šunys yra glaudžiai biologiškai susiję, gali tekti atlikti papildomus išplėstinius tyrimus.

Rezultatai paprastai pasiekiami per dešimt darbo dienų ir siunčiami jums el. paštu. Šunų tėvystės DNR testą galite užsisakyti tiesiai iš mūsų svetainės. Jei jums reikia daugiau informacijos apie šį testą, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba arba rašykite mums el. Paštu info@easydna.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice