Kokios yra pagrindinės savanoriškai atliekamo testo ypatybės?

Tikslus

EasyDNA tėvystės testas yra labai tikslus testas ir suteiks jums iki 99,99% tėvystės tikimybės patvirtinimo atveju ir 0% – atmetimo atveju. Visi testai atliekami naudojant 21 genetinį žymenis, kad atitiktų tarptautinius tyrimų standartus ir garantuotų maksimalų tikslumą. Tėvystės testas gali būti atliekamas tik tarp tariamo tėvo ir vaiko, tokiu atveju nereikia įtraukti  motinos DNR mėginio.

Lengvai atliekamas

EasyDNA DNR mėginių surinkimo rinkinyje bus viskas, ko jums reikia, kad atliktumėte testą. Mes atsiųsime jums sterilius aplikatorius,  kad surinkti vidinių skruostų ląsteles; Šiam tyrimui nereikalingas kraujo mėginys. Visuose mūsų rinkiniuose yra išsamios instrukcijos. Internete galite pamatyti, kaip lengvai surinkti DNR mėginius.

Greitas

Rezultatai jums bus pateikti per 7 – 10 darbo dienas nuo mėginių gavimo  į laboratoriją dienos. Namų sąlygomis tėvystės testavimo rezultatai bus išsiųsti jums el. paštu, nebent bus prašoma kitaip.

Pastaba: mes galime garantuoti standartinį rezultato pateikimo terminą, kai tyrimas atliekamas iš standartinių DNR mėginių (vidinio skruosto epitelio). Naudojant tyrimui alternatyvų DNR mėginį, terminas yra ilgesnis, t.y. apie 10-14 darbo dienų.

Akredituota

Visus DNR  tėvystės testus atlieka mūsų ISO17025 akredituota laboratorija, kuri iki šiol atliko daugiau kaip 250 000 DNR testų. Todėl galite būti tikri, kad jūsų testas atliekamas pagal griežčiausius reikalavimus.

Lankstu

„EasyDNA“ gali išbandyti žmones, gyvenančius skirtinguose adresuose ar net skirtingose šalyse. Dėl platesnės informacijos prašau kreipkitės el. paštu info@easydna.lt.

Mes taip pat teikiame infomaciją bet kuriame viso proceso etape. Susisiekite su mumis elektroniniu paštu, telefonu arba „Live Chat“, kad galėtumėte aptarti visus jums rūpimus klausimus. EasyDNA DNR tėvystės testas prasideda nuo 229 Eur už dviejų asmenų testavimą – tariamas tėvas ir vienas vaikas. Motinos DNR mėginys gali būti išsiųstas jums kartu ir bus testuojamas be papildomų išlaidų. Kaip ir visuose DNR tyrimuose, motinos DNR mėginys rekomenduojamas, jeigu tik yra tokia galimybė.

 

Skirtumas tarp namie atliekamo testo ir juridinė galią turinčio testo
Kodėl DNR testas toks pigus?
Kodėl reikia tirti mamos mėginius tėvystės nustatymo tyrime?
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice