Visi DNR tyrimų rinkiniai yra supakuoti vienodai ir juose yra:

  • Rinkiniai supakuoti su aplikatoriais, skirti ne daugiau kaip 2 tiriamiesiems ( nebent užsakymo metu buvo numatyta daugiau tiriamųjų) . Šie aplikatoriai yra supakuoti į sterilias pakuotes ir sudėti į paprastus vokus.
  • Instrukcijos; paaiškinant, kaip tinkamai surinkti mėginius, naudojant mūsų DNR tyrimų rinkinius.
  • Sutikimo forma; ši forma leis atlikti laboratorinius tyrimus. Jei ji nebus tinkamai užpildyta, laboratorija negalės tirti jūsų DNR mėginių.
  • Iš anksto adresuotas vokas mėginiams grąžinti. Rekomenduojame naudotis kurjerio ar siųsti registruotu paštu, kad galėtumėte sekti savo DNR mėginių voką.

Pastaba: Užtikrinkite, kad būtų griežtai laikomasi šių pagrindinių DNR mėginių paėmimo sąlygų. To nepadarius, mėginiai gali būti nesėkmingi ir DNR tyrimo resultatas nebus galutinis.

  • Vieną valandą prieš tyrimą nieko nevalgykite ir negerkite. Dalelės ar chemikalai, esantys rytiniame maiste ar gėrimuose, gali suskaidyti mėginyje esančią DNR ir toks DNR mėginys netiks tyrimui.
  • Prieš tyrimą  nerūkykite apie vieną valandą.

Kaip imami DNR mėginiai?

Mūsų DNR tyrimo rinkinyje yra vatos aplikatoriai. Peržiūrėkite trumpą DNR mėginių surinkimo vaizdo įrašą , kad sužinotumėte, kaip teisingai paimti DNR mėginius, arba perskaitykite toliau pateiktas išsamias instrukcijas.

„EasyDNA LT“ yra įsikūrusi Kaune. DNR tyrimų rinkinius galime siųsti bet kur visoje Lietuvoje. Jei tiriamieji gyvena skirtingose ​​pasaulio vietose, mūsų tarptautinis biurų tinklas leis mums organizuoti  tarpvalstybinį testo atlikimą. EasyDNA gali lengvai suorganizuoti ir išsiųsti DNR tyrimų rinkinius į skirtingas vietas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice