Apie šį testą

Šio testo kainą prasideda nuo 399 €, o rezultatai pateikiami per 10-14 darbo dienų.  Šis tyrimas atliekamas paimant vaiko DNR ir sulyginant jį su mažiausiai trijų artimų giminaičių DNR iš tariamo tėvo pusės.

Svarbi pastaba

Jeigu yra galimybė tirti vaiko mamos DNR, jums reikės tik 2-jų kitų tariamo tėvo artimų giminaičių DNR. Kita vertus, jei motinos DNR nėra galimybės tirti, turite pateikti 3 tariamo tėvo artimų giminaičių DNR mėginius. Šis testas yra ypač tikslus, jeigu yra galimybė tirti reikiamą tiriamųjų kiekį.

Kiekvieno DNR yra skirtingas; tačiau dėl paveldimumo yra genetinių žymenų panašumo tarp artimų giminaičių. DNR bus tiriamas ieškant šių bendrų genetinių žymenų, siekiant nustatyti, ar tariamas tėvas yra biologinis vaiko tėvas, ar ne.

Kitos testavimo galimybės

Tais atvejais, kai negalite atlikti genetinės rekonstrukcijos tyrimo dėl artimųjų, kurie nenori būti ištirti arba jų nėra galimybės tirti, siūlome apsvarstyti kitus DNR giminystės tyrimus. Kiti giminystės testai gali būti ne tokie informatyvūs, kaip genetinės rekonstrukcijos testas, tačiau gali suteikti labai įtikinamų rezultatų, atsižvelgiant į pasirinktą tyrimo tipą. Kiti DNR giminystės tyrimai Brolių/seserų DNR testas ir Senelių/anūkų DNR testas. Giminystės DNR tyrimuose įtraukus vaiko mamos DNR mėginius, suteiks tikslesnį rezultatą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie giminystės DNR testus, spauskite čia.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice