Kiek kainuoja tėvystės testas?

Tėvystės testo kaina, kai tiriama tėvas + 1 vaikas, yra 199 €. Nėra jokių papildomų mokesčių.

Ar galima DNR tyrimui naudoti plaukus?

Taip, plaukų DNR tyrimas yra įmanomas, tačiau tik tuo atveju, jei plaukai yra su šaknimi (folikulu) ir nėra per seni tyrimui. Geriausiai tyrimui tinka plaukai, kurie yra išrauti ir turi folikulą. DNR tyrimui reikia mažiausiai penkių plaukų, kad padidinti tikimybę, sėkminagai išskirti DNR profilį. Seni plaukai šią tikimybę mažina. Nukirpti plaukai negali būti naudojami tyrimui, nebent užsisakote MtDNA testą . Tačiau MtDNR arba mitochondrijų DNR tyrimai yra labai riboti. Tiesą sakant, vienintelis jo tikslas yra nustatyti bendrą motinos liniją. Kuo šviežiasni plaukai pateikiami tyrimui, tuo didesnė sėkmės tikimybė išskirti iš jų DNR profilį.

Iš kokių DNR mėginių įmanoma išskirti DNR?

EasyDNA standartinis DNR mėginys yra vidinio skruosto epitelis (aplikatoriaus pagalba). Aplikatoriumi kelias sekundes pabraukius per vidinį skruosto epitelį, surinksite seilių ir ląstelių mėginį. „EasyDNA“ taip pat gali tirti nestandartinius alternatyvius DNR mėginius, tokius kaip sperma, kraujas, plaukai ir nagai. EasyDNA tiria DNR, paimtą nuo daiktų, su kuriais asmuo turėjo kontaktą, tokių kaip nosinaitė ar audinys, prezervatyvas, patalynė, cigarečių nuorūkos ir kramtomoji guma. Mūsų Konfidencialus DNR testas tinklalapyje yra kainoraštis ir alternatyvių DNR mėginių sąrašas.

Kiek laiko galiu saugoti savo DNR mėginius, prieš juos išsiunčiant jums?

Keletą mėnesių galima saugoti DNR iš biologinių šaltinių, tokių kaip seilės ar kraujas, jei DNR mėginys tinkamai surenkamas ir laikomas tinkamomis sąlygomis. Pavyzdžiui, seilių mėginiui, paimant aplikatorių pagalba, prieš dedant juos į vokus, reikia gerai nudžiovinti. Tai užtikrina optimalų DNR išsaugojimą mėginyje. Tačiau kuo senesnis DNR mėginys, tuo mažesnė sėkmės tikimybė. Tai verta nepamiršti.

Savo svetainėje paminėjote akreditaciją. Ar galėtumėte papasakoti apie tai šiek tiek daugiau?

ISO 17025 akreditacija yra laboratorijos techninės kompetencijos patvirtinimas. Tai reiškia, kad apmokyti specialistai vertintojai taiko specialias procedūras ir kriterijus, kad įvertintų laboratorijos veiklą ir gebėjimą pateikti tikslius duomenis iš tikslių tyrimo procedūrų, naudojant tinkamai sukalibruotus prietaisus.

Kiek kainuoja DNR tyrimas?

Konkretaus testo kaina priklauso nuo pasirinkto testo ir nuo dalyvaujančių asmenų tyrime skaičiaus bei tyrimui naudojamo DNR mėginio (standartinis ar alternatyvus). Išsami informacija apie kainas pateikiama mūsų svetainėje.

Kokios yra apmokėjimo galimybės?

Jūs mokate užsakydami testą kreditine kortele („Visa“ arba „MasterCard“) arba PayPal sistema. Mūsų mokėjimo parinktys puslapyje pateikiama konkretesnė informacija.

Koks yra rezultatų gavimo terminas?

Turėtumėte tikėtis, kad DNR tyrimo rezultatus gausite per 7-10 darbo dienas po to, kai gausime mėginius. Tėvystės testo rezultatus galima paspartinti, jei pasirinksite  ekspresinis DNR tyrimas . Naudodamiesi šia paslauga, rezultatus gausite per 5-7 darbo dienas.

Kadangi siūlome platų DNR testų asortimentą, skirtingų testų atlikimo laikas skirsis. Jei norite gauti daugiau informacijos, rekomenduojame patikrinti atskirus testų puslapius arba susisiekti su klientų aptarnavimo komanda.

Kaip atliekamas DNR tėvystės testas?

Tėvystės testas palygina dviejų asmenų DNR profilius. Vaiko DNR paveldima iš motinos ir tėvo, o palyginus vaiko ir tariamo tėvo DNR, galima nustatyti, ar tas asmuo yra biologinis tėvas, ar ne. Mes pateikiame DNR surinkimo komplektą kartu su instrukcijomis, kaip juo naudotis (mūsų DNR mėginių surinkimo vadovas). Instrukcija pridedama komplekte, taip pat ji yra paskelbta mūsų svetainėje.

Kiek tikslus yra tėvystės testas?

„EasyDNA“ testas pateikia 99,99% tikslumo rezultatus. Tai pagrįsta 22 skirtingus DNR žymenis ir yra 100 kartų tikslesnė, nei reikalautų teismas kaip įrodymą, ar konkretus asmuo yra ar ne vaiko tėvas.

Ar turiu įtraukti motinos DNR mėginį tėvystės testui atlikti?

Nors motinos DNR įtraukimas į tyrimą pateiktų tikslesnius rezultatus, „EasyDNA“  tyrimo atlikimo būdas yra pakankamai tikslus, jog nėra būtinybės įtraukti motinos DNR mėginio. Neturint motinos mėginio, tėvystės tikimybė yra mažiausiai 99,9% (tais atvejais, kai įtariamas tėvas yra biologinis tėvas). Su motinos mėginiais šis procentas padidėja iki 99,99% ar daugiau.

Ar DNR tyrimo rinkinį gausiu konfidencialiai?

Taip: ant voko nebus  logotipo. Savo rinkinyje taip pat turėsite paprastą atgalinį voką, kuriame DNR mėginius grąžinsite mums.

Ar galite siųsti DNR rinkinius skirtingais adresais?

DNR tyrimų rinkiniai gali būti siunčiami skirtingais adresais, jei to reikalauja mūsų klientas. Iš tikrųjų mūsų dažnai prašoma išsiųsti DNT tyrimo rinkinį skirtingais adresais skirtingose šalyse. Mes turime daugybę biurų visame pasaulyje ir paprastai išsiunčiame rinkinius į artimiausią biurą gavėjui, o tada juos pristatome vietoje. Už papildomus rinkinius reikia mokėti papildomai, kurie skiriasi atsižvelgiant į tai, kur juos reikia pristatyti.

Kiekvienam rinkiniui priskiriamas atskiras bylos numeris. Nebent reikalaujama atskirus mėginius tirti atskirai, tyrimas nebus atliekamas tol, kol visi su konkrečiu atveju susiję mėginiai bus užregistruoti ir gauti laboratorijoje. Patariame jums atsiųsti el. Laišką adresu info@easydna.lt , kad įsitikintumėte, jog jūsų poreikius galima patenkinti ir kad prieš pateikiant užsakymą suprastume jūsų reikalavimus.

Ar mano DNR testo rezultatą galima naudoti teisme?

Ne, nebent esate papildomai su DNR tyrimu užsisakę medicinos teismo eksperto išvadą ( papildomas mokestis). Ir DNR mėginiai imami atstovų klinikoje, ne namų sąlygomis. Toks DNR testas skiriasi nuo namų testo, nes jame dalyvauja trečioji nepriklausoma šalis, paskirta rinkti mėginius ir patikrinti tiriamųjų asmens tapatybę. Žmonės, iš kurių imami DNR mėginiai, turi pateikti asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. Tada mėginiai turi būti saugiai gabenami į akredituotą laboratoriją tyrimams. Standartinis namų testas skirtas tik „smalsumui“ ar „ramybei“, tokie rezultatai neturi teisinės galios.

Kas yra "globos grandinės" procedūra?

„Globos grandinė“ reiškia chronologinių procedūrų, atliktų siekiant užtikrinti tiriamų DNR mėginių tapatybę, seką. Šie mėginiai turi būti griežtai saugomi viso proceso metu, siekiant užtikrinti, kad jie nebūtų sugadinti ar sumaišyti su kitais mėginiais.

Ar yra koks nors skirtumas tarp motinystės ir tėvystės testų?

Motinystės testas  ir tėvystės testai yra panašūs tiek dėl to, kaip yra atliekamas testas, tiek dėl kainos, kurią nustato „EasyDNA“. Vienintelis skirtumas yra pavadinimas ir tikslas: „tariama motina“, o ne „tariamas tėvas“, tikslas: vienas testas iš esmės tiria biologinę motinystę, o kitas - biologinę tėvystę.

Kas nutiks mano DNR mėginiams po DNR tyrimo?

Laikotarpis, kurį laboratorija saugo DNR mėginius, priklauso nuo tyrimo tipo. Mėginiai, dalyvaujantys teismo DNR tyrime, turi būti saugomi šešis mėnesius be jokių papildomų mokesčių. Kitais atvejais laboratorija sunaikina DNR mėginius iškart po to, kai būna išsiųsti tyrimo rezultatai.

Kaip atrodo DNR tėvystės testo rezultatas? Kaip interpretuoti rezultatą?

EasyDNA  DNR tyrimo rezultatai skyriuje pateikiami keli pavyzdžiai, ko galima tikėtis DNR tėvystės testo ataskaitoje. Be to, mes suteikėme jums išsamią informaciją apie rezultatų aiškinimą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice