Apie mitochondrijų DNR tyrimą (X-SV motinos kilmės testas)

MtDNR testas grindžiamas mitochondrijų DNR sekos variacijomis, kurias perduoda motina savo vaikams. Atlikus šį testą galima nustatyti,  du ar daugiau  tiriamųjų ( tiek vyrų, tiek moterų) dalijasi bendra motinos kilmės linija. Testas taip pat naudojamas broliams ir seserims, kurie nori patvirtinti, ar jie turi tą pačią biologinę motiną.

Lankstus

Vyrai neperduoda X-SV, savo vaikams, kurią paveldėjo iš motinos, tik moterys perduoda jį savo palikuonims. Svarbu pažymėti, kad mtDNR testas negali nustatyti biologinių ryšių tarp tiriamųjų (pvz., kokie konkrečiai biologiniai ryšiai juos sieja: teta ir sūnėnas, ar močiutė ir anūkė). Testas tik parodo, ar juos sieja bendra motinos linija. Tačiau tai yra labai tikslus testas, kuris suteiks jums labai tikslius rezultatus. Mitochondrijų DNR tyrimo kaina 527 €.

Atminkite, kad MtDNR testo rezultatai pateikiami per 19- 25 darbo dienas nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. Šiam tyrimui yra negalima express paslauga.

Pastaba: standartinį rezultatų pateikimo terminą  galime garantuoti tik tada, kai tyrimui pateikiami standartiniai DNR mėginiai, t.y vidinio skruosto epitelis. Jei tyrimui naudosite alternatyvius DNR mėginius, terminas bus ilgesnis.

Tėvystės kilmės linija

MtDNA tyrimai gali būti naudojami tik patvirtinti bendrą motinos kilmės liniją, tačiau nieko negali atsakyti apie tėviškąją kilmę. Norėdami sužinoti, ar du ar daugiau vyrų turi bendrą tėvo kilmės liniją, siūlome atlikti Y chromosomos testą. Mitochondrijų DNR, kaip ir Y-chromosomos, mutacijų dažnis yra retas. Dėl žemo mutacijų dažnio testas yra patikimas. Daugiau skaitykite apie Y chromosomos testą.

Paprasta

Užsisakyti mitochondrijų DNR tyrimą yra paprasta. Mes atsiųsime jums DNR mėginių komplektą netrukus po to, kai gausime patvirtinimą apie jūsų užsakymą. Remdamiesi mūsų lengvai naudojamomis rinkinio instrukcijomis, paimsite tiriamųjų DNR mėginius ir grąžinsite juos atgal atgaliniame voke, kuris bus pridėtas komplekte. Norėdami gauti išsamias, žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip naudotis namų testavimo rinkiniu, prašome apsilankyti mūsų puslapyje  DNR mėginių surinkimo instrukcija.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice