Lengvas ir greitas testas

DNR profiliavimas, kartais dar vadinamas DNR “pirštų atspaudais”, yra testas, kuris labai panaši į testus, atliekamus teismo medicinos specialistų, nusikalstamose veikose. Naudodami labai pažangų DNR replikacijos ir amplifikacijos metodą, vadinamą polimerazės grandinine reakcija, galime nustatyti jūsų DNR profilį.  DNR profilio testo kaina yra 199 €.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti mums savo DNR mėginius (vidinio skruosto epitelį), kad laboratorija galėtų ištirti jį. Rezultatai jums bus išsiųsti el. Paštu per 7-9 darbo dienas, kai laboratorija gaus jūsų mėginius.

Akredituota

DNR profiliavimo laboratorija pateiks jums atsakymą , atspausdintą ISO 17025 akredituotoje laboratorijoje. 21 lokuso tyrimas yra svarbus, nes tai yra pripažintas tarptautinis DNR tyrimų standartas. Mes pateiksime jums tikslų ir patikimą DNR tyrimo rezultatą.

Kur naudojamas DNR profilio testas?

Kadangi DNR profilis suteikia neginčijamą  genetinio identifikavimo įrodymą, jis gali būti naudojamas daugeliui atvejų. Jis puikiai tinka tais atvejais, kai vienam asmeniui reikia įrodyti savo ryšį su kitu tariamu giminaičiu, pavyzdžiui, ginčijamo paveldėjimo ginčuose. Genetinis profiliavimas taip pat padeda išspręsti  pagrobtų vaikų atvejus ir padeda tais atvejais, kai biologiniai giminaičiai nukentėjo smurtiniame nusikaltime. Įsivaizduokite, kad giminaitis yra smurtinio nusikaltimo auka ir reikia patvirtinti asmens tapatybę? Turėdami savo DNR profilį, galite paskubėti ir nedelsdami patvirtinti susijusio asmens tapatybę.

Jūsų DNR profilis taip pat galėtų būti naudingas ten, kur yra didelės rizikos dirbo sąlygos.

Pastaba

Užsakydami DNR profilį NEPATEIKIAMA jokia kita informacija, susijusi su tokiomis sritimis  kaip sveikata ar kilmė. Jei jūs norite būtent šios informacijos, skaitykite visą siūlomą DNR testų sąrašą  DNR testai puslapyje.

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice