Audinių ištraukimo įtaisas „DVIstat ™“ yra praktiškas įrankis, užtikrinantis audinių mėginius iš lavonų masinio žuvimo atveju, tuo pačiu metu užtikrinant aktyvią radijo dažnio identifikavimo žymą (RFID), kad būtų lengviau valdyti visus tolesnius judesius ir vietą masinio pėdsakų metu.

 

1 2 3 4
5 6 7 8

 

„SADE ID“ („Safe Accurate DNA Extraction Devices“) yra licencijuota visame pasaulyje gaminti ir parduoti „DVIstat ™“ įrenginį kaip pageidaujamą metodą išgauti pagrindinius mėginius DNR analizei ir aukų sekimui, kol juos bus galima grąžinti savo šeimoms. Prašome pamatyti toliau pateiktą kopiją „PowerPoint“ pristatymo, kuriame aprašomi „DVIstat ™“ įrenginio pranašumai ir programos, spustelėkite, jei norite suaktyvinti, tada naudokite „Puslapio aukštyn“ / „Žemyn“ klavišus (tik „Firefox“) arba spustelėkite, jei norite pereiti tarp skaidrių.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Pagal pareikalavimą galima gauti DVIstat ™ įrenginio demonstracinį vaizdo įrašą. Prašome susisiekti su mumis el. Paštu DVIstat@easydna.net

Mes manome, kad kiekviena DVI komanda turės reikiamą kiekį prietaisų, kad įvykdytų savo įsipareigojimus pagal savo šalies nacionalinį nelaimės planą. Be to, mes susitarsime laikyti priimtiną papildomų įrenginių kiekį, kad per priimtiną laiką jie būtų paruošti dislokavimui, minėtai

DVI komandai, jei jie to paprašys (vadinamą „Už lentynos“). įrenginys skirtas palengvinti jūsų darbą, sumažinti ar pašalinti klaidas, pagreitinti atpažinimo procesą ir, be abejo, drastiškai sumažinti išlaidas, kurios šiuo metu tenka aukos tapatybei nustatyti atliekant DNR analizę.

Norėdami tai palengvinti, yra keletas pagrindinių elementų, kurie turi būti suprantama:

 

  • Mėginių DNR analizė NĖRA įskaičiuota į DVI žymėjimo įrenginio kainą. Tinkamumo laikas – RFID įrenginyje esančių baterijų galiojimo laikas yra 7 metai, jas reikės atnaujinti po 5 metų. Kiekvienas RDA būtų tikrinamas kiekvienose metinėse paslaugose ir pakeičiamas už tam tikrą mokestį, jei nustatoma, kad jis yra nepakankamas. Konservavimo tirpalą reikėtų pakeisti praėjus 5 metams.
  • „Ne lentynoje“ sutartis – pagal sutartą kalendorinių dienų skaičių pagal užklausą pas mus bus galima įsigyti papildomų įrenginių, pateiktų DVI komandos registruotoms buveinėms. Papildomų prietaisų kiekis bus suderintas. Pvz .: dvigubai daugiau nei turi DVI komanda (t. Y. Jei įsigyjama 1000 vienetų, mes turėtume papildomus 2 000).
  • Šios paslaugos kaina mokama iš anksto kasmet ir yra procentinė pirkimo kainos dalis. Mes būtume atsakingi už „ne lentynoje“ palaikymą, o klientas – už pristatymo išlaidas.
  • Metinės paslaugos ir mokymai turi būti sudaryti pagal sutartą dienos kainą.

Jei norėtumėte toliau aptarti „DVIstat ™“ įrenginį, susisiekite su mumis el. Paštu DVIstat@easydna.net

Teismo ekspertizė
DNR profiliai
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice