Pasirinkite iš mūsų siūlomų DNR protėvių testų:

Ką gali mums pasakyti mūsų DNR protėvių testas?
Protėviai ir genetinė genealogija – haplogrupės
Atsekti savo šeimos medį ir genealogiją?

Ką gali mums pasakyti mūsų DNR protėvių testas?

Protėviai, DNR giminystės tyrimai ir genetinė genealogija yra metodai, leidžiantys daugiau sužinoti apie jūsų protėvių kilmę. Jūsų protėviai paliko neišdildomą pėdsaką jūsų DNR ir yra žinoma, kad tam tikri regionai jūsų DNR koduoja protėvius. Atlikdami pažangią laboratorinę analizę ir dėka mūsų plačios sutelktos geogenetikos duomenų bazės, mes galime išsamiai apibūdinti antropologines grupes ir geografinius regionus, iš kurių jūs esate kilę. Norėdami pagerinti visą protėvių testavimo patirtį, į jūsų DNR protėvių testo rezultatus bus įtrauktas didelės raiškos protėvių kilmės žemėlapis, kuriame bus nurodyta jūsų kilmė.

Protėviai ir genetinė genealogija – haplogrupės

Mes žinome, kad maždaug prieš 70 000 metų mūsų protėviai pradėjo migruoti iš Afrikos ir keliauti į Europą, Ameriką, Aziją ir kitas pasaulio šalis. Suradę jūsų haplotipą galime susieti jus su jūsų protėvių haplogrupe. Haplogrupės gali mums papasakoti apie jūsų protėvių ankstyvosios migracijos modelius. Dėl to, kad haplogrupės yra susietos su konkrečiomis geografinėmis vietomis, galime susieti jūsų haplogrupę su protėviais, padėdami surasti savo kilmę.

Atsekti savo šeimos medį ir genealogiją?

Neįprasta, kad žmonės domisi genealogija ir nori susikurti savo šeimos medį; šiuo atveju reikalingi ilgi genealoginiai tyrimai. Galite sužinoti daugiau, apsilankę nacionaliniuose archyvuose ir suradę gimimo, santuokos ir mirties liudijimus. Atliktas DNR protėvių tyrimas padės atsekti jūsų šeimos medį. Norėdami tiksliau nustatyti genealogiją, nurodydami protėvių vardus ir kartografuodami šeimos medžius, rekomenduotume kreiptis į genealogo paslaugas.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice