Laktozės netoleravimas, kaip šis šis testas

Mūsų bandymas prasideda ir rezultatai išduodami per 2 savaites nuo mėginių gavimo laboratorijoje. Taip pat už papildomą mokestį teikiame genetinio konsultavimo paslaugą.

Nesugebėjimas suvirškinti laktozės sukelia vadinamąjį laktozės netoleravimą. Tai būklė, kuri toli gražu nėra reta suaugusiesiems, todėl jūs galite būti vienas iš tų asmenų, kenčiančių nuo daugelio nemalonių laktozės netoleravimo šalutinių poveikių.

Šis testas analizuoja LCT geną. LCT genas užkoduoja instrukcijas, kurių mūsų kūnas turi gamindamas laktazę. Laktazė veikia paspartindama laktozės pavertimo paprastesniais cukrais procesą. Dėl šio geno mutacijos asmuo negali gaminti tiek laktazės, kad suskaidytų bet kokią suvartotą laktozę. Būklė gali apimti skirtingą sunkumą, kuris priklauso nuo jų organizmo gaminamos laktazės kiekio; diapazonas paprastai yra lengvas, vidutinio sunkumo ar sunkus sumažėjimas.

Rezultatai padės suprasti šiuos dalykus:

 1. Nesvarbu, ar turite genotipą, kuris kelia mažą ar didelę riziką
 2. Mitybos rekomendacijos, gyvenimo būdo pokyčiai ir tolesnės konsultacijos ar patarimai
 3. Apibūdinimas, kas tiksliai yra laktozės netoleravimas ir jo paplitimas skirtingose ​​pasaulio vietose
 4. Išsamus simptomų sąrašas, taip pat kitos būklės, kurios taip pat gali turėti šiuos simptomus.

Pavyzdžių rinkimas

Mėginių rinkimas tamponais iš burnos. Tamponus reikia trinti burnos viduje maždaug 1 minutę ir tada grąžinti tyrimams. Viskas, ko reikia bandymui, bus pateikta mūsų rinkinyje. Surinkę DNR mėginius, galite juos atsiųsti mums ištirti.

Ar jums reikia šio testo?

Jei pavartojus pieno pasireiškia bet kuris iš šių simptomų, galite apsvarstyti šį testą:

 

 • Pilvo skausmas
 • mėšlungis
 • Pūtimas
 • Pykinimas
 • vidurių pūtimas
 • Viduriavimas
 • Steatorėja (riebalų perteklius išmatose)

Jei jūsų rezultatai teigiami, galite pasirinkti dietą, kurioje nėra laktozės ar be laktozės, atsižvelgiant į simptomų sunkumą. Kai kurie asmenys, netoleruojantys laktozės, gali be problemų vartoti mažus laktozės kiekius.

Šiek tiek daugiau informacijos apie laktozę

Bet koks žodžio galas –ozė biochemijoje vartojamas cukrų pavadinimams žymėti – maltozė, gliukozė ir fruktozė yra tik 3 pavyzdžiai. Laktozė yra piene esantis cukrus.

Laktozė efektyviai virškinama fermento, vadinamo laktaze, dėka. Laktozė virškinama plonojoje žarnoje, šis organas gamina fermentą, reikalingą laktozei virškinti. Virškinamas jis suskaidomas į dar 2 paprastus cukrus, kurie yra lengviau absorbuojami ir geresni energijos šaltiniai:

 • Galaktozė
 • Gliukozė

Naujagimiai gamina daug laktazės, kad suvirškintų motinos pieną. Motinai nutraukus maitinimą pienu, sumažėja ir natūralios laktazės kiekis, dėl kurio netoleruoja laktozės. Dėl daugelio šimtmečių senumo kultūrinės praktikos žmonės visą gyvenimą vartoja pieno turinčius produktus. Mes, žinoma, esame vieninteliai žinduoliai, kurie pieną vartoja ne kūdikystėje.

Pieno gėrimas savaime neturi jokios naudos sveikatai vėliau. Tai nėra laikoma nei jums naudinga, nei bloga.

Kiti tyrimai: Celiakijos ligos genetiniai tyrimai

Celiakijos genetiniai tyrimai gali tiksliai patvirtinti, ar turite genetinę polinkį į celiakiją. Jei įtariate, kad sergate celiakija ir atrodo, kad visi jūsų simptomai rodo šią būklę, šis testas gali būti idealus testas jums. Skaitykite daugiau apie mūsų polinkį į celiakiją .

Genetinio polinkio testas
Celiakijos ligos genetinis tyrimas
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice