Laboratorijos akreditavimas

Mūsų partnerių laboratorijoje yra ISO 17025 akreditacija tai akreditacija, paskirta laboratorijoms, atliekančioms tokio tipo bandymus. Tarptautinė standartizacijos organizacija ISO šią akreditaciją suteikia tik laboratorijoms, kurios yra periodiškai stebimos ir dalyvauja kvalifikacijos tikrinimo programose. ISO akreditacijos gavimas ir išlaikymas reiškia, kad laboratorija turi atitikti ir laikytis griežtų standartų ir yra reguliariai tikrinama.

Mes didžiuojamės teikdami akredituotus DNR tyrimus, kurie mūsų klientams tampa kokybiška paslauga. Mūsų bandymus atliekanti laboratorija turi atitikti griežtus standartų rinkinius, kuriuos nurodo pagrindinė akreditavimo įstaiga. Tai reiškia, kad visus bandymus, išskyrus tikslumą, atlieka aukštos kvalifikacijos mokslinė komanda, naudodama pažangiausią įrangą.

DNR tyrimas

„EasyDNA“ yra viena svarbiausių ir novatoriškiausių DNR tyrimų paslaugų teikėjų pasaulyje, veikianti per 25 pasaulinių biurų tinklą. Kaip įmonė, mes galime pasiūlyti jums tiksliausius ir patikimiausius DNR tyrimus dėl pažangių laboratorijų, kurios tvarko ir analizuoja jūsų mėginius, tyrimų galimybių. Mes specializuojamės teikdami tėvystės DNR tyrimus, DNR profiliavimą ir genetinės identifikacijos testus, siekdami patenkinti įvairiausius klientų poreikius. Laboratorija naudoja polimerazės grandininę reakciją daugumai mūsų DNR tyrimų, taip pat STR tyrimams (trumpas tandeminis pakartotinis testavimas)

Pažymėtina, kad yra daugybė laboratorijų tipų, įskaitant fizikos laboratorijas, medicinos laboratorijas, drėgnąsias laboratorijas, taip pat laboratorijas, kurias naudoja informatikai. DNR tyrimo laboratorijos yra vienos rūšies laboratorijos, tačiau visoms laboratorijoms būdingi & nbsp; bendri bruožai. Kiti laboratorijų tipai labai skiriasi – tai yra žiniasklaidos ir kino laboratorijos.

Ką akreditacija reiškia mūsų klientams?

Akreditavimas reiškia, kad jūsų rezultatai garantuojasi moksliškai pagrįsti, nes laboratorijos, kuriose jie apdorojami, atliks bandymus pagal būtinus standartus. ISO akreditacija, nes tai užtikrina, kad mūsų klientai gaus tikslius, patikimus ir ramybės rezultatus. Tai garantuoja mūsų DNR tyrimų tikslumą .

Kiek tiksliai atliekamas DNR tyrimas?

Visi mūsų DNR tyrimai atliekami su 21 lokusu ar genetiniais žymenimis, siekiant užtikrinti, kad genetiniai tyrimai būtų atliekami kuo tiksliau. Pavyzdžiui, mes galime pateikti tėvystės testo rezultatus, kurie 100% tikslumu nustatys, kad įtariamas tėvas nėra biologinis vaiko tėvas, ir tikimybė, viršijanti 99,99%, kad įtariamas tėvas yra biologinis tėvas vaiko.

Mes parengėme išsamų skyrių, kuriame gausite daugiau informacijos apie suprasti jūsų rezultatus , kur mes pateikėme išsamų paaiškinimą, kad galėtume lengviau suprasti DNR ataskaitą.

Mes garantuojame efektyvumą ir patikimumą

Naudodamiesi savo patirtimi DNR tyrimų srityje ir savo pažangiausia laboratorija galime garantuoti, kad mūsų klientai gaus aukščiausios kokybės paslaugas. Mus remia gerai apmokytas klientų aptarnavimo skyrius, kuris yra pasirengęs padėti jums kilus bet kokioms klausimams ir padės jums atlikti visą testavimo procesą. Tai yra tam, kad galėtume teikti jums aukščiausios kokybės paslaugas ir konkurencingiausias kainas rinkoje .

Norėdami gauti daugiau bendros informacijos apie mūsų akredituotą tėvystės testavimą , apsilankykite mūsų dažnai užduodamuose klausimuose

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice