Kiek kainuoja DNR tėvystės tyrimas?

EasyDNA siūlomi DNR tėvystės tyrimai namų sąlygomis kainuoja nuo 199 €. Į kainą įeina:

  • Jūsų pilnas, patogus naudoti namų DNR pavyzdžių rinkinys, siunčiamas į jūsų pageidaujamą adresą. Mes galime siųsti jūsų DNR mėginių komplektą ir į kitas pasaulio šalis, reg. pirm. paštu nemokamai.
  • DNR mėginių analizė  ISO 17025 ir AABB akredituotose laboratorijose.
  • Jūsų rezultatai (EasyDNA siunčia rezultatus el. paštu. Praneškite mums, ar jums taip pat reikalinga spausdintinė kopija, ir ją jums išsiųsime nemokamai.
  • * Motinos testavimas be papildomo mokesčio. reikia informuoti užsakant tyrimą, kad motina bus įtraukta į tyrimą.

Jūsų tėvystės testo rezultatai, siunčiami lengvai skaitomu pdf formatu, bus jums išsiųti  per 7-10 darbo dienų. Jei jums reikia DNR tėvystės tyrimo atsakymo graičiau, siūlome susisiekti su mumis el.paštu info@easydna.lt arba telefonu +37037244917.

*easyDNA atlieka daugelį tėvystės testų be motinos mėginio. Vis dėlto norime paraginti mūsų klientus išsiųsti motinos DNR mėginį, kai tai yra įmanoma. Tai padės mums suteikti dar tikslesnį rezultatą dėl tėvystės tikimybės. 

Išsamus galimų tėvystės tyrimų sąrašas

EasyDNA  ISO 17025 akredituota laboratorija turi didelę patirtį  DNR tyrimų srityje  ir atliko daugiau kaip 250 000 DNR testų. Toliau pateikiami kai kurie mūsų siūlomi testai:

Patirtis klientų aptarnavime

EasyDNA suprantame, kad DNR testo atlikimas gali būti nerimas. Todėl suteikiame jums galimybę naudotis kompetentinga ir patyrusia pagalbos komanda, kuri padės jums per visą procedūrą atsakyti į visus jums rūpimus klausimus. Jūsų ramybė yra mūsų prioritetas!

Jei jus domina užsakyti testą, tačiau norėtumėte iš anksto aptarti savo atvejį, mes galime jums paskambinti? Užsisakykite skambutį šiandien. Užsisakyti skambutį

Jeigu jūs esate pasiruošęs užsisakyti DNR tyrimą, prašau spauskite čia: Užsisakyti

DNR tėvystės nustatymas: galimi DNR mėginiai

Standartiniai DNR mėginiai yra vidinio skruosto epitelis paimamas sterilaus aplikatoriaus pagalba. Procedūra atliekama per kelias sekundes ir yra visiškai neskausminga. Visuomet rekomduojami imti būtent standartinį DNR mėginį, kadangi laboratorija turi labai didelę tikimybę sėkmingai išgauti DNR iš šių mėginių.

Alternatyvūs DNR mėginiai yra naudojami tuomet, kai nėra galimybės paimti standartinio DNR mėginio. Tokiu atveju, reikėtų išsirinkti jums labiausiai tinkantį alternatyvų DNR mėginį čia.

Užsisakyti DNR tyrimą

Norėdami užsisakyti tėvystės testą tiesiogiai, apsilankykite Užsisakyti. Kitu atveju susisiekite su mumis , kad tiesogiai galėtumėme parinkti jums geriausiai tinkantį DNR tyrimą.

Sekanti informacija jums taip pat gali būti naudinga, jeigu renkatės tėvystės nustatymo tyrimą”

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice