Pradžia

Žemiau rasite nuoseklias instrukcijas ir reikalingų medžiagų, reikalingų pasidaryti savo DNR mėginių rinkinį, sąrašą. Atminkite, kad mums reikia rašytinio sutikimo, kad laborarorija galėtų tirti jūsų DNR mėginius. Įsitikinkite, kad atsispausdinote Sutikimo formą, kuri turėtų būti grąžinta mums kartu su jūsų DNR mėginiais. Sutikimo formą rasite čia.

Svarbu

  • Tiriamieji neturėtų valgyti ar rūkyti valandą prieš imant DNR mėginius.
  • Norint surinkti tinkamą DNR mėginį, svarbu, kad tiriamojo burna būtų švari. Suaugusiems ir ir vaikams: tris kartus praskalaukite burną šiltu vandeniu. Kūdikiai: Prieš imdami DNR mėginį, leiskite kūdikiui iš butelio išgerti kambario temperatūros vandens. Nenaudokite burnos skalavimo skysčių ar dantų pastos.
  • Niekada nelieskite aplikatoriaus galo; net norint patikrinti ar vatos aplikatoriai jau išdžiūvę.

Kaip pasidaryti DNR mėginių komplektą namuose.

1. Kiekvienam tiriamąjam reikės 4 sterilių vatos aplikatorių ( burnos ertmės aplikatoriai). Jų galima įsigyti vaistinėje. Jei aplikatoriai yra su  abiem  medvilniniais galais, prieš pradėdami DNR mėginių ėmimo procedūrą, būtinai vieną iš jų nukirpkite. Svarbu vengti medvilnės galo lietimo pirštais.

2. Taip pat jums reikės popierinių vokų, kuriuose bus įdėti medvilniniai aplikatoriai , surinkus DNR mėginius (po vieną voką kiekvienam tiriamąjam).

DNR mėginių paėmimo instrukcija

Kur aš turiu siųsti DNR mėginius?

DNR mėginiai su sutikimo forma turi būti siunčiami adresu:

EasyDNA, UAB Denera, Užnerio g. 1-3, Kaunas, LT-47484, Lietuva.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice