Kuo teisiniai tyrimai skiriasi nuo namuose atliekamų tyrimų?

Teisinio tėvystės nustatymo tyrimo rezultatai yra tokie pat tikslūs, kaip ir standartinio tėvystės tyrimo. Tačiau, teisinis tėvystės nustatymo tyrimas skiriasi kitokia mėginio ėmimo procedūra, kuri yra vadinama Kilmės grandine (Chain-of-Custody), siekiant užtikrinti tinkamą tyrimams siunčiamų mėginių identifikavimą. Mėginius teisiniam tyrimui turi paimti trečioji nepriklausoma šalis, paprastai tai atlieka medicinos specialistas ar kvalifikuota slaugytoja, kurie prisiima atsakomybę dėl DNR mėginių tvarkymo po jų paėmimo ir paliudija mėginių paėmimą.

Atlikus šią procedūrą, teisinio tėvystės tyrimo rezultatai gali būti naudojami teismo procesuose arba kreipiantis į įvairias vyriausybines institucijas,  pvz. teikiant prašymus dėl imigracijos.  Todėl prieš užsakant tėvystės tyrimą, svarbu nustatyti ir tiksliai žinoti, kokio tipo testo jums reikia.

Ar galima namuose atliekamą tyrimą naudoti kaip teisinį tyrimą?

Pasirinkus namuose atliekamą tėvystės nustatymo tyrimą, jo NEBUS GALIMA naudoti teisiniais tikslais, ir nebus galima naudoti kaip teisinį DNR tyrimą vėlesniame etape. Taip yra todėl, kad imant namuose atliekamo tėvystės nustatymo tyrimo mėginius, netaikoma “kilmės grandinės” procedūra, kuri yra būtina atliekant teisinį tėvystės nustatymo tyrimą. Be to, namuose atliekamo tyrimo rezultatai negali būti naudojami teisme.

Oficialus DNR testas
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice