Jei įmanoma, įtraukite papildomų tiriamųjų

Kadangi STR testavimas pagrįstas bendru DNR palyginimu, rekomenduojama pateikti, bet kurio žinomo tiriamo asmens vieno iš tėvų DNR mėginį (tėvo arba motinos). Tai padės atskirti tiriamų asmenų motinos ir tėvo DNR, todėl bus lengviau nustatyti ir įvertinti bendrą DNR.

Apsilankykite DNR giminystės tyrimo rezultatų interpretavimas , kad gautumėte daugiau informacijos, kaip suprasti STR analizės rezultatą.

Apie STR analizę

Iš esmės STR yra trumpas DNR sekos kartojimas. DNR susideda iš pakartotinių genetinės medžiagos, vadinamos nukleotidais, sekų. Pasikartojančios sekos susideda iš vadinamųjų bazinių porų. DNR gali turėti 4 skirtingas bazines poras: adeniną, guaniną, citoziną ir timiną. Taigi STR seka gali būti ATAT (adenino ir timino) bazės poros pakartojimas. Kiekvienam žmogui pasikartojimų skaičius gali skirtis, nors tai gali būti tik kai kuriuose STR lokusuose; mokslininkų ne visai suprantamas reiškinys. Šie STR skirtumai gali padėti nustatyti skirtumus tarp žmonių.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice