Kaip tai veikia

Skirtingai nuo DNR tėvystės testo, kuris visada duos aiškų rezultatą, giminystės testai pateikia procentinę tikimybę, nes jie apima tolimesnių giminaičių biologinių ryšių palyginimą nei tarp tėvų ir vaiko.

Atlikus tokį tyrimą, laboratorija nustatys tariamų giminaičių genetinį pobūdį pagal individualų žmogaus genetinės informacijos tipą – DNR profilį. Palyginus šiuos profilius, nustatomas biologinio ryšio indeksas, vadinamas kombinuoto pirmosios eilės indeksu, kuris  bus pateiktas jūsų DNR testo rezultate kartu su santykių tikimybe.

Kombinuoto pirmosios eilės indekso rezultatas gali būti naudojamas tokiu būdu aiškinant rezultatus:

Jei indeksas (skaičius) yra mažesnis nei 1, mažai tikėtina (50%), kad tarp tiriamų asmenų egzistuoja biologinis ryšys. Jei nurodytas skaičius yra lygus 1, tuomet egzistuoja 50% tikimybė, kad tiriamieji yra biologiškai susiję. Didėjant skaičiui, didėja ir santykių tikimybė procentais. Kai skaičius pasiekia 100, patikrintas biologinis ryšys yra labai tikėtinas, praktiškai įrodytas.

„EasyDNA“ visada stengsis pasiekti biologinių santykių tikimybę, nustatant 99% arba 0% – tačiau tai ne visada įmanoma ir priklauso nuo to, kiek unikalus yra tiriamųjų asmenų DNR. Įtraukimui paprastai taikoma 80% ir daugiau,  25% ir mažiau, kai biologinys ryšys atmetimas.

Todėl, nors giminystės testas negarantuoja, kad visada bus pateiktas galutinis atsakymas, jis gali suteikti jums informaciją, ar labiau tikėtinas biologinis ryšys ar ne.

EasyDNA turi daugybę giminystės nustatymo DNR testų. Šiuos tyrimus galima atlikti dėl, bet kurios iš šių priežasčių:

  • Asmeninės ramybės
  • Teisinių tikslų
  • Imigracijo klausimų

Giminystės testai apima įvairius DNR tyrimus, paprastai atliekamus tarp brolių ir seserų, DNR tyrimus tarp senelių ir anūkų bei kitus.

Svarbiausia ieškant giminystės testo, kad jūsų tikslas būtų aiškus ir tiksliai žinotumėte, ką turite sužinoti. Tai padės mums parinkti tinkamiausią DNR testą jums. Pvz., Jei abu esate vyrai, norintys sužinoti, ar turite tą patį tėvą, siūlytume atlikti Y chromosomos tyrimą, tačiau jei esate vyras ir moteris, norintys patvirtinti tą patį dalyką, siūlytume atlikti išsamų brolių ir seserų testą.

Turėdami ilgametę patirtį „EasyDNA“ gali rekomenduoti alternatyvas, apie kurias galbūt net nežinojote. Norėdami gauti daugiau informacijos apie kiekvieną iš EasyDNA siūlomų biologinių ryšių testų,  spustelėkite čia.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice