Žemiau pateikėme keletą naudingų svetainių, kurios gali būti įdomios mūsų klientams, norintiems įsigyti DNR testą. Žemiau ieškokite svetainių, susijusių su jūsų gyvenamąja šalimi. Be to, jei aptiksite svetainę, kuri bus naudinga mūsų klientams, nedvejodami susisiekite su mumis tiesiogiai.

LIETUVOS NAUDINGOS VIETOS

„Rūpestinga širdelė“ yra labdaros ir paramos fondas, skirtas likimo nuskriaustoms šeimos ir vaikams, kurie gimė su vienokia ar kitokia negalia.

Jeigu jums reikailinga tokia pagalb, galite kreiptis į Rūpestingą širdelę.

Lietuvos pagalba motinai ir vaikui: https://www.seimunamai.lt

Naudingos svetainės

Šis puslapis buvo sukurtas siekiant pateikti jums svarbias nuorodas į puslapius, kurie gali jus dominti perkant DNR tėvystės testą ar bet kurį kitą mūsų DNR testą. Peržiūrėkite toliau pateiktą svetainių ir organizacijų Šveicarijoje sąrašą. „easyDNA.ch/fr“ neturi komercinio susidomėjimo šiomis nuorodomis, šis puslapis skirtas tik jūsų naudai ir palaikymui.

Nėštumas – www.swissmom.ch: „Swissmom.ch“ yra didžiausias Šveicarijos interneto portalas viskam, kas susiję su nėštumu. Yra naudingos informacijos ir patarimų apie nėštumą, vardų sąrašas jums ir straipsniai konkrečiomis su nėštumu susijusiomis temomis.

Tėvai – www.wireltern.ch: Ši svetainė suteikia jums informacijos apie nėštumą, šeimos gyvenimą ir bendravimą su vaiku. Yra kategorijos nuo kūdikių iki mažų vaikų iki mokyklinių vaikų. Yra patarimų, kaip tinkamai maitintis ir mokytis.

Šeima– www.schweizerfamilie.ch: Jei norite sužinoti ką nors apie šeimos gyvenimą, patekote į reikiamą vietą. Yra naudingų straipsnių apie šeimos gyvenimą, pavyzdžiui, apie maisto gaminimą visai šeimai, rankdarbius su vaikais, šeimos išvykų planavimą, dantų dygimo problemas, laisvalaikio užsiėmimus šeimai ir kitas aktualias su šeimos gyvenimu susijusias temas.

Šveicarijos konfederacija www.bamf.admin.ch
Tai teikia informaciją žmonėms, emigravusiems į Šveicariją dėl įvairių priežasčių. Čia galite rasti informacijos apie šalį ir kultūrą, kaip geriausiai natūralizuotis Šveicarijoje ir kokios yra galimybės grįžti į savo šalį. Šiame puslapyje taip pat rasite savo rajone esančius patarimų centrus.

Ambasados ​​ir biurai – www.eda.admin.ch: Jei ieškote Šveicarijos ambasados ​​užsienyje ar Šveicarijos biuro, tikrai rasite tai šioje svetainėje. Čia yra visų ambasadų ir biurų sąrašas, žemėlapio rodinys ir papildoma informacija apie atitinkamą ambasadą ar biurą.

Išmoka vaikui – www.finanz-journal.at/kinderbeihilfe: Čia galite sužinoti viską, ką reikia žinoti apie išmokas vaikui. Kas tai yra ir kas į tai turi teisę? Vaiko pašalpa yra valstybės subsidija motinoms ir tėvams, kurių vaikai dar nėra sulaukę pilnametystės arba kurie vis dar mokosi po 18 metų.

Vaiko pašalpa – www.babycenter.ch/baby/familienleben/elterngeld: Kas gauna vaiko pašalpą? O kiek? Visą informaciją apie vaiko pašalpą galite rasti šioje svetainėje. Būtinas formas taip pat galite rasti šioje nuorodoje.

DNR tyrimas de.wikipedia. org / wiki / DNA-Analysis : Šis „Wikipedia“ puslapis pasakoja apie DNR tyrimą. Ar buvo DNR, koks buvo “DNR testas” ir “DNB testas”? Šiuos klausimus ir kitas nuorodas į DNR tyrimus rasite čia.
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice