Ženeva, Šveicarija, 2017 m. Rugsėjo 9 d. – pirmaujanti elektroninės prekybos DNR tyrimų bendrovė „EasyDNA“ užregistravo staigų 2016 m. DNR dvynių tyrimų paslaugų paklausos padidėjimą. Testas yra labai tikslus DNR tyrimas, naudojamas nustatyti, ar dvyniai yra identiški, ar broliški.

„EasyDNA“ yra tarptautinė kompanija, siūlanti daugybę ryšių DNR testavimo paslaugų, apimančių brolių testavimą ir dvynių zigoso testavimą. Komentuodamas pardavimų padidėjimą, įmonės atstovas teigia, kad „šis testas pasirodė neįkainojama priemonė patiems dvynių ir dvynių tėvams nustatyti, ar jie yra identiški, ar broliški. Nors žmonės dažnai pasikliauja vien tik išvaizda, daugybė mūsų klientų sužinojo, kad išvaizda iš tikrųjų yra klaidinanti ir tik DNR gali pateikti teisingą atsakymą “.

Įmonės siūlomas dvynių DNR testas užtikrina 99% tikslumą rezultatų ir atliekamas naudojant paprastą namų mėginių rinkimo rinkinį. Gavę mėginius, laboratorija ima DNR profilius iš kiekvieno atskiro dvynio ir palygina profilius greta. „EasyDNA“ paaiškina paprastą dvynių DNR testavimo mokslą: „identiški dvyniai, mediciniškai vadinami monozigotiniais dvyniais, turi identiškus DNR profilius, nes jie gimsta iš vieno apvaisinto kiaušinio, suskaidyto į dvi dalis. Broliški dvyniai, mediciniškai vadinami dizigotiniais dvyniais, turi skirtingus DNR profilius, nes jie gimsta, kai 2 kiaušinius apvaisina 2 spermatozoidai. Lygindami profilius galime sužinoti, ar dvyniai yra identiški, ar broliški; jei jų DNR yra vienas kito anglies kopija, jie yra identiški, o jei skiriasi, jie yra broliški “.

Dvyniai testas neseniai sukėlė didesnį susidomėjimą dėl padidėjusio supratimo, taip pat dėl ​​to, kad įmonė imasi naujos reklaminės bandymo rinkodaros strategijos, tyrinėdama naujas galimybes ir bendradarbiavimą, įskaitant Australijos dvynių registras .

Žemiau pateikiami „EasyDNA“ klientų komentarai rodo, koks svarbus, atskleidžiantis ir naudingas dvynių DNR tyrimas tapo: „Pagaliau žinau, kad nesu išprotėjęs, o mano tariamai broliški dvyniai iš tikrųjų yra identiški, ačiū!

Aš jau rekomendavau jus kitiems dvyniams tėvams, kurie norėtų išbandyti savo dvynių zigotiškumą “. (Klientas, Australija) „Visi visada klausė, ar mano merginos yra identiškos.

Aš visada sakiau „ne“ ir atsakydavau atgal: „Ar tu tikras“. Dabar turiu savo atsakymą “. (Klientas, JK) Daugiau klientų komentarų su savo dvynių vaikų nuotraukomis rasite apsilankę žemiau esančiame puslapyje:

readmore-01

„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė, kurios specializacija yra patikimų, tikslių ir konfidencialių testavimo paslaugų siūlymas tiek privačiam, tiek viešajam sektoriui visame pasaulyje. Dabar „EasyDNA“ veikia per tarptautinį biurų tinklą daugiau nei dvidešimtyje šalių ir siūlo įvairų DNR tyrimų paslaugų portfelį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice