Ženeva, Šveicarija – 2015-01-01 – „EasyDNA“ neseniai paaukojo „The Children’s Book Bank“, registruotai Toronte įsikūrusiai labdaros organizacijai, kuri remia vaikystės raštingumą teikdama nemokamas knygas ir paramą raštingumui mažas pajamas turinčių rajonų vaikams. Šis žingsnis yra bendrovės misijos ir nuolatinio įsipareigojimo įnešti teigiamą indėlį į visuomenę dalis.

Nuo pirmojo Kanados parduotuvių „knygų banko“, esančio Regents Park rajone, Torontas, „The Children Book Bank“ renka ir platina švelniai naudojamas vaikiškas knygas ir platina jas nemokamai. vaikams, kurie kitaip neturėtų galimybės turėti savo knygų

 


childrens-book-bank
 

„EasyDNA“ tvirtai tiki, kad remdami šias labdaros organizacijas, jie tikrai gali pakeisti žmonių gyvenimą. Komentuodamas auką, skirtą Vaikų knygų bankui, „EasyDNA“ pardavimų ir rinkodaros vadovas teigia, kad „Per pirmuosius penkerius veiklos metus Vaikų knygų bankas atidavė per 400 000 nemokamų knygų. Organizacija padovanojo knygoms begalę vaikų kurti savo ateitį. Nors atrodo, kad knygų dovanojimas gali atrodyti kaip nedidelis gestas, knygų stygius yra didžiausia kliūtis raštingumui, saviugdai ir augimui. Vaikų knygų bankas buvo puiki labdaros veikla, nes mes, kaip įmonė, tvirtai tikime, kad švietimas yra svarbiausia šalies investicija ir yra pagrindinis skurdo ir nelygybės mažinimo veiksnys “.

„EasyDNA“ yra DNR tyrimų įmonė, siūlanti tėvystės, klinikinių ir sveikatos testavimo paslaugas. Bendrovė veikia per daugiau nei 25 biurų tinklą visame pasaulyje. Bendrovė aukojo ir įvairiais būdais padėjo organizacijoms, įskaitant aukas ir nemokamas arba su nuolaida susijusias DNR tyrimų paslaugas. „EasyDNA“ taip pat įsteigė fondus, skirtus subsidijuoti DNR tyrimus, ir pradėjo rėmimą. Viena iš „EasyDNA“ aukų buvo skirta Airijos vaikų ligoninei „Lauralynn“ .

Galiausiai „EasyDNA“ pardavimo ir rinkodaros vadybininkas norėtų pasakyti, kad „mes tikime, kad nedidelis gestas gali labai padėti ir pakeisti daugelio žmonių gyvenimą. Vaikų knygų bankas padarė didžiulį pokytį tiek daug šeimos ir vaikų gyvenime – jų indėlis į visuomenę per šį nesavanaudišką poelgį yra tikrai neįkainojamas “.

Norėdami pamatyti įmones, palaikančias Vaikų knygų banką spustelėkite čia .

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice