Ženeva, Šveicarija, 2017 m. Spalio 11 d. – Pirmaujanti elektroninės komercijos DNR testavimo įmonė atliko savo genetinio polinkio testą „Ici Radio-Canada“ ir gavo bendrą teigiamą įvertinimą.

„Ici Radio-Canada“ mokslo ir sveikatos žurnalistas Alainas Labelle’as tiria 3 DNR tyrimų įmones, kurios siūlo genetiniai sveikatos tyrimai Kanadoje, pateikdami nešališką požiūrį į kompanijų paslaugas. Šis testas pabrėžia asmens genetinį jautrumą įvairiems vėžiams, autoimuninėms ligoms, širdies ir kraujagyslių ligoms, taip pat senatvės ligoms. 3 bendrovės, „AccuMetrics / Viaguard“, „EasyDNA et 23andMe“, buvo paslaptingai perkamos ir įvertintos šiose pagrindinėse srityse: rezultatų apyvartos laikas, ištirtų ligų skaičius ir rezultatai. Komentuodamas straipsnį, „EasyDNA“ atstovas teigia, kad „„ EasyDNA “įvyko ypač gerai. Mes tiriame išsamų ligų skaičių, kuris yra daug didesnis nei kai kurių mūsų konkurentų, ir suteikiame geresnę klientų patirtį. “

Labelle pateiktas straipsnis patobulina tokių testų tikslumą, galimą šių namų bandymų rezultatų reikšmę ir tai, ar tokius testus atliekantys žmonės gali iš jų gauti ką nors prasmingo. Genetinės sveikatos testai sukėlė kritiką kai kurių šalininkų, kurie teigia, kad šiuos tyrimus reikia atlikti daugiau tyrimų ir jie neturėtų būti tiesiogiai parduodami vartotojams, kurie nesupranta jų rezultatų reikšmės. Šiuo klausimu „EasyDNA“ pažymi, kad „testas turi tam tikrų apribojimų, tačiau mūsų klientai jį gerai vertina. Tai labai padėjo žmonėms atrasti, kad jų šeimoje yra ligų, kad jie nežinojo ir geriau kontroliavo tam tikrus savo genetinės sveikatos aspektus. Be to, mes reikalaujame, kad atlikdami tyrimą klientai kreiptųsi į genetikos konsultantą “.

Paprašyta pakomentuoti vienintelį neigiamą bendrovės įvertinimą, kuris buvo susijęs su labai ilgu bandymų rezultatų apyvartos laiku, bendrovės pastaba „Kanados„ Ici-Radio “atsitiko, kad paslaptinga parduotuvė atliko mūsų bandymą tuo metu, kai jį atnaujinome į įtraukti daugiau ligų ir supaprastinti mūsų genetinės sveikatos tyrimų administracinę procedūrą. Tai sukėlė rezultatų vėlavimą. Dabar mūsų bandymų rezultatai trunka ne ilgiau kaip 3–4 savaites “.

Labelle straipsnis Ar patikimi be recepto skirti genetiniai tyrimai? gali peržiūrėti spustelėti čia .

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice