Ženeva, Šveicarija, 2017 m. Vasario 23 d. – vadovaujanti elektroninės prekybos DNR testavimo įmonė „EasyDNA“ teikia pagrindinę informaciją apie svarbiausius tėvystės testavimo aspektus Angelos Saurine straipsnyje „Neabejojau, kad jis yra tėvas, bet jis padarė“ (paskelbtas) „Kidspot“, 2016 m. gruodžio mėn.). Sidnėjuje įsikūrusi laisvai samdoma rašytoja, tekstų autorė ir redaktorė Angela Saurine ketina ištirti kai kuriuos šio DNR tyrimo tabu pagal faktinį tėvystės testo scenarijų.

„Saurine“ straipsnis remiasi didžiule informacijos ir patirties, kurią teikia „EasyDNA“ generalinis direktorius Azijoje ir Australijoje Mandy Hughesas. Kalbėdama apie „EasyDNA“ funkciją, kurios centre yra tikro asmens istorija, ponia Hughes pažymi, kad „dvidešimt penkerių metų Pertos mamos Stacey Davies tėvystės tikrinimo dilema yra vienas iš dažniausiai matomų vietų scenarijų – tėvas abejoja, ar jis iš tikrųjų susilaukė vaiko ir ar abu tėvai turėjo išgyventi emocinę suirutę, kurią sukelia DNR tyrimas. Laimei, nepaisant streso ir nerimo, atsirandančio dėl tokių scenarijų, tėvystės testas suteikia nesąžiningą atsakymą, kurio žmonėms reikia, neskausmingą mėginių ėmimo procedūrą ir tik kelias dienas “

Komentuodama šią funkciją ir „EasyDNA“ bendradarbiavimą su „Saurine“, ponia Hughes ’pabrėžia šiuos dalykus:„ „Kidspot“ yra gerbiama svetainė, kurioje aktyviai dalyvaujama internete. Ši svetainė yra atskaitos taškas daugeliui tėvų ir iš tikrųjų save apibūdina kaip „didžiausią ir geriausią tėvystės svetainę Australijoje“. Mums buvo malonu dirbti su „Saurine“ dėl šios funkcijos, nes „EasyDNA“ supranta, kad kai kurie tėvystės tikrinimo klaidingi supratimai ir mitai vis dar tebevyksta ir juos reikia išvalyti – bendradarbiavimas su patyrusiu žurnalistu padėjo mums pasiekti vieną iš mūsų nuolatinių tikslų – informuoti apie tai, kas yra tėvystės testavimas ir kokie skirtingi testai yra prieinami “. Be tokių straipsnių, padedančių kurti supratimą ir nušviesti tokius sudėtingus klausimus, straipsnyje aiškiai pabrėžiama tai, kad galiausiai tėvystės testų paklausos augimas yra vienas iš pagrindinių veiksnių, padedančių sugriauti šių testų tabu. Visą Angelos Saurine straipsnį galite peržiūrėti šiuo adresu: spustelėjęs čia .

Bėgant metams į „EasyDNA“ dažnai kreipėsi žurnalai, radijas, televizijos stotys ir žurnalistai. Bendrovė turi Pasirodė Australijos romantinėje komedijoje, Stebuklų šalyje , mes, taip pat„ Namai ir svečiai “, buvome„ EasyDNA “- kompanija, pasirinkusi atlikti tėvystės testą vienam iš romantinės komedijos dramos veikėjų, taip pat DNR testavimo konsultacijų teikimas 10 kanalo „Projektas“ , TV pokalbių laida ir naujienų / aktualijų televizijos programa.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice