Ženeva, Šveicarija, 2017 m. Rugpjūčio 28 d. – Tarptautinė DNR tyrimų bendrovė „EasyDNA“ pradėjo naują, neinvazinį 99% tikslų prenatalinį atrankos testą Dauno sindromui ir vaisiaus chromosomų anomalijoms. NIPT testas yra mokslinė pažanga atrankos testų srityje, kuri leidžia pasiekti kur kas didesnį tikslumą nei įprastiniai atrankos testai, ir atliekamas naudojant tik medicininį kraujo paėmimą. Kalbėdamas apie paleidimą, bendrovės atstovas teigia, kad „Šis pažangiausias testas yra 100% be rizikos ir reikalauja tik kraujo paėmimo. Šio 99% tikslaus tyrimo rezultatai parodys, ar vaisiui yra 13, 18 ir 21 trisomijos, taip pat ieškos kitų būklių, kurias sukelia kitų tipų chromosomų, vadinamų lytinėmis (X ir Y), trūkstamos ir papildomos kopijos “.

Dėl testo tikslumo „EasyDNA“ pažymi, kad NIPT testavimas ir greitai tampa svarbia prenatalinės srities priemone. Be to, bendrovė taip pat pabrėžia, kad „šis tyrimas sudarys pagrindą tolesniems diagnostiniams tyrimams, naudojant tokius tyrimus kaip amniocentezė ar choriono gaurelių mėginių ėmimas, jei NIPT rezultatai rodo kokių nors anomalijų“. Bendrovė taip pat pabrėžia daugybę kitų šio testo privalumų, ypač tai, kad testą galima atlikti jau 10 nėštumo savaičių, pradedant nuo pirmosios paskutinių mėnesinių dienos, taip pat per pirmąjį trimestrą.

Toliau komentuodamas šią susijungusią įmonę, „EasyDNA“ operacijos vadovas patvirtino, kad „Testavimo procesas atitinka standartines pramonės gaires ir gali būti atliekamas tik per kliento pasirinktą medicinos specialistą.“

NIPT testo pradžia atitinka bendrovės vykdomą strategiją padidinti savo prenatalinių testų portfelį – rinka plečiasi eksponentiniu tempu ir prognozuojama, kad ji palies JAV Iki 2022 m. – 2,38 mlrd. Dolerių. Tikimasi, kad artimiausiu metu bus pradėti nauji bandymai. „EasyDNA“ taip pat šiuo metu tiesiogiai bendradarbiauja su kai kuriomis prenatalinėmis klinikomis, ginekologais ir akušeriais, siekdama geriau suprasti šį testą.

Apie „EasyDNA“

„EasyDNA“ yra tarptautinė organizacija, pirmaujanti DNR tyrimų kompanijose, siūlanti plačiausią šiuo metu galimą DNR tyrimų spektrą. „EasyDNA“ dabar veikia per tarptautinį biurų tinklą daugiau nei dvidešimt šalių, siūlanti klinikinius, tėvų, santykių ir daugelį kitų testų.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice