Tarptautinė DNR tyrimų įmonė „EasyDNA“ pristato laktozės netoleravimo testą – testą, kuris nustato, ar asmuo turi geno mutaciją, dėl kurios jis negali virškinti laktozės.

Ženeva, Šveicarija, 2017 m. rugsėjo 25 d. – po neseniai sėkmingai paleistos Celiakijos ligos genetinis testas ,„ EasyDNA “toliau išplėtė polinkio tyrimo paslaugų spektrą įvesdama Laktozės netoleravimą testas . Komentuodamas šią plėtrą, bendrovės atstovas spaudai pareiškė: „Laktozės netoleravimas per pastarąjį dešimtmetį tapo įprasta liga, kai daugiau nei pusė pasaulio gyventojų įvairiai kenčia nuo šios būklės. Tai paskatino mus, kaip įmonę, pradėti siūlyti patikimą DNR tyrimo paslaugą, kuri nustatytų ar tiriamas asmuo turi genų mutaciją susijęs su laktozės netoleravimu “.

Laktozės netoleravimas atsiranda, kai žmogaus organizmas negali virškinti tam tikro pieno ir pieno produktuose esančio cukraus. Negalima išgydyti nuo šios konkrečios būklės, tačiau ją galima valdyti valgant sumažinto laktozės kiekį maistą ir ribojant pieno produktų vartojimą. „EasyDNA“ testas pradedamas veikti, kai asmuo nori patvirtinti, ar jis turi geno mutaciją, dėl kurios jis negali pagaminti pakankamai laktazės, kad suskaidytų bet kokią suvartotą laktozę. Čia testas gali padėti. Jei pacientų rezultatai teigiami, jie gali pradėti imtis būtinų veiksmų šiai būklei valdyti, pavyzdžiui, laikytis dietos, kurioje yra mažai laktozės ar be laktozės, atsižvelgiant į jų simptomų sunkumą.

Atstovas spaudai užbaigė teigdamas: „Mes, kaip įmonė, žinome, kad tokios būklės kaip laktozės netoleravimas gali būti gana nemaloni ir nerimą kelianti. Todėl šio naujo testo tikslas yra padėti savo klientams anksti nustatyti šią būseną ir pradėti imtis būtinų veiksmų jos simptomams kontroliuoti. „EasyDNA“ planuoja tęsti testus, kurie gali padėti mūsų klientams geriau rūpintis savo sveikata ir gerove, geriau žinant jų genetiką “.

Apie „EasyDNA“

„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė, įsteigta 2006 m., veikianti daugiau nei 25 pasaulio šalyse. „EasyDNA“ siūlo platų DNR testavimo produktų asortimentą, kuris apima tėvystės testavimą , santykių testavimą (per brolius, sesutes, tetas, dėdes ir senelius), Prenatalinis DNR tyrimas, klinikinis DNR tyrimas , sveikatos testavimas ir protėvių testavimo paslaugos. Per pastarąjį dešimtmetį įmonė atliko tūkstančius DNR tyrimų per tarptautiniu mastu akredituotas laboratorijas, turinčias aukščiausią tarptautinę akreditaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice