Atidžiai perskaitykite ir vykdykite šias instrukcijas. To nepadarius, tai gali turėti įtakos jūsų mėginio kokybei ar rezultato tikslumui!

„EasyDNA“ rekomenduoja atlikti šį tyrimą nuo 7 savaitės po pastojimo (tai reiškia, kad jums turi būti 9-oji nėštumo savaitė, pradedant nuo pirmosios paskutinių mėnesinių dienos). Galite patikrinti nėštumo laiką naudodamiesi mūsų nėštumo skaičiuokle! Atminkite, kad visuomet rekomenduojama pasitarti su gydytoju,  kuris patvirtintų jūsų nėštumo laiką.

Note: Pastaba: motinos kraujo mėginius turi paimti kvalifikuotas specialistas, pavyzdžiui, gydytojas ar slaugytoja. Tėvo mėginį (skruostų ląsteles) galima paimti ir patiems, namų sąlygomis.

Atsargumo priemonės

– Prieš paimant DNR mėginius susisiekite su Fedex kurjeriu, kad įsitikintumėte, jog galite susitarti dėl patogaus DNR mėginių paėmimo laiko. Mes labai rekomenduojame, kad mėginiai būtų išsiųsti tą pačią dieną, kai bus paimtas kraujo mėginys.
– Mes taip pat primygtinai rekomenduojame, kad kraujo mėginiai būtų paimti kuo anksčiau t.y. ryte. Mėginių siuntimui naudokite tik pateiktą Fedex kurjerio maišelį.
– Nenaudokite jokių kitų kraujo paėmimui skirtų mėgintuvėlių, išskyrus pateiktus  mūsų rinkinyje.
– Įsitikinkite, kad būtų paimtas reikiamas kraujo kiekis, t.y. apie 10 ml kiekviename mėgintuvėlyje.
– Tėvo DNR mėginius galima paimti namuose, laikantis DNR rinkinyje pateiktomis instrukcijomis.
– Įsitikinkite, kad tinkamai užpildyta sutikimo forma ir surašyta visa reikalaujama informacija.

DNR mėginių komplekto sudėtis:

– 1x dėžutėje bus:

 • 2x 2 sterilūs aplikatoriai
 • 2x sutikimo formos
 • 1x DNR mėginių paėmimo instrukcija
 • 1x sutarties terminai ir sąlygos
 • 1x kurjerio iųkvietimo instrukcija
 • 1x atgalinis kurjerio maišelis
 • 1x apsauginis maišelis

– 1x minkštoje apsauginėje pakuotėje:

 • 1x biologinių medžiagų apsauginis maišelis
 • 1x drėgmę sugeriantis lapelis
 • 2x 10 ml  mėgintuvėliai ktaujo paėmimui

Kraujo paėmimo procedūra (motinai)

 

 • Užsisakykite susitikimą su medicinos darbuotoju, turinčiu kvalifikaciją paimti kraujo mėginį (2 vnt. po 7 ml). Į susitikimą būtinai pasiimkite DNR mėginių  rinkinį.
  Gerkite daug vandens prieš pat kraujo mėginių paėmimą.
  Įsitikinkite, kad motinos mėginiui naudojate 2 x 10 ml kraujo paėmimo mėgintuvėlius. Įsitikinkite, kad apsauginis maišelis yra pažymėtas prašoma informacija.
  Atidžiai užpildykite sutikimo formas.
  Kai gydytojas ar slaugytoja surinks kraujo mėginius į atitinkamus mėgintuvėlius ir atsargiai paženklins jį etiketėmis, rekomenduojama mėgintuvėlį pavartyti 10 kartų rankoje, kad būtų kruopščiai sumaišytas kraujas, antikoaguliantai ir stabilizatorius. Kraujo mėgintuvėliai turi būti dedamas atgal į paminkštintą pakuotę, įdėti drėgmę sugeriantį lapelį ir visa tai įdėti į  biologinės medžiagos apsauginį maišelį.

Tėvo mėginiai (skruostų ląstelės) imami iš vidinio skruosto epitelio su 4 steriliais aplikatoriais. Apsilankykite mūsų  DNR mėginių surinkimo puslapyje , kad sužinotumėte, kaip teisingai paimti vidinio skruosto epitelio mėginį.

DNR mėginiai imami tik atstovų klinikose.

 

Order the test today for complete peace of mind!
The science behind the Prenatal Paternity test
Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice