Tėvystės DNR tyrimas namų sąlygomis yra įprastas testas, kurį galite naudoti norėdami nustatyti biologinę tėvystę. Tačiau namų sąlygomis imamų DNR mėginių problema yra ta, kad yra nedidelė tikimybė, kad galite kažką atlikti neteisingai ir taip užteršti DNR mėginius.

Namų DNR tėvystės testą jums pateiks EasyDNA. Šiame testavimo rinkinyje bus viskas, ko jums reikia, įskaitant išsamią instrukciją, kad įsitikintumėte, jog jūsų mėginiai yra paimti tiksliai, kaip to reikalauja laboratorija. Paėmus DNR mėginius, juos reikia išsiųsti atgaliniame apmokėtame voke, kurį rasite komplekte. Visas procesas turėtų būti vykdomas laikantis griežtų rekomendacijų, kad būtų išvengta nereikalingo DNR mėginių užteršimo.

DNR paprastai renkama naudojant vidinio skruoto epitelį aplikatoriaus pagalba. Tiesą sakant, vidinio skruoto epitelis laikomas vienodai veiksmingu mėginiu, kaip ir DNR kraujo mėginys.

DNR mėginio užteršimas gali atmesti DNR palyginimą arba iš viso gali nepavykti sulyginti DNR, ko pasekoje nebus pateiktas DNR rezultatas ir DNR mėginius reiks kartoti iš naujo. Todėl labai atidžiai perskaitykite instrukciją, kaip teisingai paimti DNR mėginius ir saugiai juos išsiųsti atgal.

Prieš atlikdami testą, susilaikykite nuo valgymo ar rūkymo

Namų DNR tėvystės testo standartinis mėginys, vidinio skruosto epitelis ant aplikatoriaus. Šį paprastą, bet veiksmingą DNR paėmimo būdą gali padaryti kiekvienas namuose be jokių problemų. Bet ar tai bus tikslu, dažnai užduodamas klausimas?

Problema, kuri gali kilti imant DNR mėginį (vidinio skruosto epitelį) , rūkantiems žmonėms. Nors rūkymas techniškai nekenkia jūsų DNR mėginiui, vis tiek turite susilaikyti nuo rūkymo bent 1–2 valandas prieš atlikdami testą. Rūkymas gali pabloginti jūsų mėginio kokybę ar netgi užteršti mėginį, todėl jūsų DNR testas gali būti nesėkmingas.

Be to, prieš atliekant vidinio skruosto epitelio mėginių paėmimą, turite bent 1–2 valandas nieko nevalgyti ir negerti. Bet kokia pašalinė medžiaga, nesvarbu, kokia ji didelė ar maža, gali smarkiai paveikti jūsų DNR mėginius.

Tiesiog nepamirškite, kad likus bent valandai ar 2 iki DNR mėginių paėmimo, burnoje nebūtų jokių pašalinių medžiagų, ir viskas bus gerai. Užterštas mėginys reikalaus pakartoti DNR mėginį, o tai nutolins atsakymo pateikimą jums.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice