Tarptautinė DNR tyrimų kompanija „EasyDNA“ padeda Clements dvyniams, Ava Marie ir Leah Rose, patvirtindama, ar jie yra identiški, ar broliški dvyniai, atlikdami dvynių DNR tyrimus.

Geneva, Šveicarija, 2019 m. Kovo 25 d. jei jie yra vienodi (monozigotiniai dvyniai) arba broliški (heterozigotiniai) dvyniai. Tiesą sakant, DNR tyrimų bendrovė pranešė apie labai išaugusią savo dvynių DNR tyrimų paslaugų paklausą dar 2016 m. Šis populiarus DNR testas taip pat pasiekė socialinės žiniasklaidos žvaigždes Ava Marie ir Leah Rose, kurios labai norėjo patvirtinkite tikslų jų dvynių santykių pobūdį. „Clements“ dvyniai, turintys daugiau nei 1 milijoną „Instagram“ stebėtojų, yra įsitvirtinę vaikų modeliai, kuriuos atstovauja dvi modelių agentūros ir įvairūs subjektai visame pasaulyje vadina „gražiausiais dvyniais pasaulyje“. gaublys. Praėjus 8 metams nežinant dvynių santykių tarp Ava Marie ir Leah Rose, Clements šeima pasirinko „EasyDNA“ dvynių zigotiškumo testą. Šie žiniasklaidos pojūčiai buvo labai nervingi ir sujaudinti, vienas jų pareiškė: „Tai tiesiog baisu, aš nežinau, ar mes esame identiški“, praėjus vos kelioms dienoms, kol jie atrado, kad jie iš tikrųjų yra identiški (monozigotiniai) dvyniai. Jų reakciją galima pamatyti vaizdo įraše, kurį žemiau „Clements“ dvyniai paskelbė savo „YouTube“ kanale.

 

 

Komentuodamas testo rezultatą, įmonės atstovas pareiškė: „„ EasyDNA “džiaugiamės, kad dvyniai DNR tyrimas patvirtino, kad Clementso dvynių genetiniai santykiai yra identiški. Nepaisant to, esame tikri, kad kitoks rezultatas jokiu būdu neturėjo įtakos jų nenutrūkstamam ryšiui. Tai yra vienas iš labiausiai pastebimų atvejų, tačiau kasdien mes savo klientams visame pasaulyje ir ne tik dvyniams teikiame labai tikslius ir moksliškai patvirtintus DNR tyrimus “.

Apie „EasyDNA“

„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė, įsteigta 2006 m., veikianti daugiau nei 25 pasaulio šalyse. „EasyDNA“ siūlo platų DNR tyrimų produktų asortimentą, kuris apima tėvystės testavimą, santykių testavimą (per brolius, sesutes, tetas, dėdes ir senelius), nėščiųjų DNR testus , sveikatos tikrinimas , narkotikų testavimas taip pat gyvūnų DNR tyrimai paslaugos. Per pastarąjį dešimtmetį įmonė atliko tūkstančius DNR tyrimų per tarptautiniu mastu akredituotas laboratorijas, turinčias aukščiausią tarptautinę akreditaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice