„EasyDNA“ su malonumu praneša, kad rėmė Virdžinija Byčo SPCA aukodama vieną iš savo šunų DNR tyrimai , kuriuos labdaros organizacija panaudojo rinkdama lėšas. Kreipdamasi į „EasyDNA“ dėl pagalbos, peržiūrėjusi labdaros organizacijos misiją, įmonė daugiau nei norėjo padėti tokiai šauniai organizacijai. Šuns veislės testas buvo naudojamas kaip prizas už jų loteriją, vykusią balandžio 28 d., Dar vadinamą Nacionaliniu Naminių gyvūnėlių tėvų diena.

„Charity Navigator“ kaip keturių žvaigždučių labdaros organizacija „Virginia Beach SPCA“ yra privati, ne pelno siekianti gyvūnų prieglauda, ​​esanti Hampton Roads mieste, Virdžinijoje. Labdaros organizacija tarnauja „Hampton Roads“ bendruomenei daugiau nei 50 metų ir nuo jos įkūrimo buvo apdovanota keliais apdovanojimais. Organizacijos misija yra paprasta, „pašalinti gyvūnų kančias ir padidinti žmonių atjautą“.

Komentuodamas auką, įmonės atstovas spaudai pareiškė: „Kaip įmonė mes teikiame pirmenybę įmonių socialinei atsakomybei ir todėl mes nuolat ieškome būdų, kaip prisidėti prie tų priežasčių, kuriomis tikime. Po to, kai susisiekėme su VBSPCA, nepagalvojome padėti labdaringai organizacijai dovanodami šunų veislių bandymų rinkinį . Tikimės, kad šis nedidelis indėlis padės VBSPCA žengti dar vieną žingsnį įkvepiančio tikslo link “.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice