Tarptautinė DNR tyrimų bendrovė „EasyDNA“ siūlo nemokamą motinystės testų rinkinį Pietų Afrikos nevyriausybinei organizacijai „Ons Plek“, kad padėtų trims vaikams įgyti oficialų asmens dokumentą ir pradėti lankyti švietimo įstaigą.

Geneva, Šveicarija, 2019 m. Gegužės 9 d. „EasyDNA“ pasiūlė nemokamą motinystės testą „Ons Plek“, kai NVO susisiekė su DNR tyrimų įmone ir paprašė pagalbos nustatant biologinius santykius tarp bedarbės motinos ir trijų mergaičių. Nors Onsas Plekas rūpinosi šiais vaikais, nevyriausybinė organizacija negalėjo suteikti jiems tinkamo išsilavinimo, nes mergaičių motinystė niekada nebuvo patvirtinta ir jie neturėjo gimimo liudijimo. „Mūsų vieta“ yra vaikų ir jaunimo priežiūros centras, įsikūręs Keiptaune, Pietų Afrikoje. Keiptauno padėtis nėra teigiama, o „Ons Plek“ svetainė ją apibūdina taip: „Kiekvienais metais beveik 100–150 mergaičių nuo 6 iki 18 metų palieka namus apsigyventi Keiptauno gatvėse“. Šios nevyriausybinės organizacijos pastangos ir indėlis, būdamas vienintelis Keiptauno centras, kuris specializuojasi benamių mergaičių vystymosi ir terapinio vartojimo paslaugose, palieka tikrai teigiamą poveikį šios vietos bendruomenei.

Komentuodamas patirtį, bendrovės atstovas spaudai pareiškė: „„ EasyDNA “suprantame, kad NVO ir labdaros organizacijos, siekdamos savo tikslų, remiasi trečiųjų šalių lėšomis ir aukomis. Štai kodėl mes nedvejodami padėjome Onsui Plekui, kai sužinojome apie jų įsipareigojimą šiems vaikams. Kaip įmonė, mes tikime, kad esame įpareigoti padėti bendruomenei, kurioje gyvename, ir tikimės, kad daugiau galimybių ateityje leis mums tai daryti ir toliau. Žinoma, mes esame dvigubai patenkinti, nes šiuo atveju mes patvirtinome motinystės ryšį su biologine motina, o vaikai dabar gali patys užsirašyti į mokyklą! Linkime jiems viso ko geriausio “.

Apie „EasyDNA“

„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė, įsteigta 2006 m., veikianti daugiau nei 25 pasaulio šalyse. „EasyDNA“ siūlo platų DNR testavimo produktų asortimentą, kuris apima namų tėvystės DNR tyrimus , santykių testavimą (per brolius, sesutes, tetas, dėdes) ir seneliai), neinvaziniai prenataliniai bandymai , sveikatos tikrinimas, narkotikų testavimas ir protėvių testavimo paslaugos. Per pastarąjį dešimtmetį įmonė atliko tūkstančius DNR tyrimų per tarptautiniu mastu akredituotas laboratorijas, turinčias aukščiausią tarptautinę akreditaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice