„EasyDNA“ buvimas Belgijoje sugebėjo atkreipti François Mazure’o naujienų programos „7 à la Une“ dėmesį. Savaitės televizijos laidoje buvo rodomas trumpas dokumentinis filmas apie tėvystės testavimą ir tai, kaip ši paslauga tampa vis labiau prieinama Belgijoje, nes daugiau DNR tyrimų bendrovių įeinant į rinką. Dokumentiniame filme vedėjas pirmiausia apsilanko gerai žinomoje laboratorijoje, esančioje Briuselyje, o paskui eina į „EasyDNA“ filialą, esantį Braine-l’Alleud, norėdamas surinkti tėvystės testo rinkinį namuose. Tada vedėjas peržiūri rinkinio turinį, pvz., tėvystės pavyzdžių rinkimo instrukcijas ir tamponus, kad parodytų, kaip paprasta rinkinys turi būti naudojamas.

7 à la Une yra naujienų televizijos programa, kurią pristatė François Mazure, transliuojama nacionaliniame Belgijos televizijos kanale „La Une“. „La Une“ priklauso visuomeninio transliavimo organizacijai RTBF („Radio-television Belge de la Fédération Wallonie-Bruxelles“), kuri teikia radijo ir televizijos paslaugas Belgijos prancūzakalbiai bendruomenei Valonijoje ir Briuselyje.

Komentuodamas šią funkciją, bendrovės atstovas spaudai pareiškė: „„ EasyDNA “siūlo daugybę DNR tyrimų paslaugų, tačiau labai tikslus namų tėvystės testas visada buvo mėgstamiausias klientas. Džiaugiamės, kad šis testas buvo pristatytas kaip viena iš pagrindinių tėvystės testavimo paslaugų Belgijoje. Iš tikrųjų bendrovė sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų iš šios rinkos, o „EasyDNA Belgium“ „Google“ apžvalgose įvertino stebėtinai vidutiniškai 4,6 žvaigždutės. „EasyDNA“ komanda ir toliau stengsis teikti ir palaikyti šį aukštą paslaugų lygį “.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice