Tarptautinė DNR tyrimų bendrovė „EasyDNA“ įtraukia laktozės netoleravimą į ligų ir ligų, kurioms taikomas jos genetinis polinkis, sąrašą.

Ženeva, Šveicarija, 2018 m. lapkričio 14 d. – Praėjus ketveriems metams nuo jos pradžios, Genetinio polinkio testas vis dar išlieka vienu populiariausių ir teigiamai įvertintų testų, kuriuos siūlo „EasyDNA“. Naudojant tik paprastą geriamą tamponą, šiame tyrime tiriami asmens genai ir nustatoma jų genetinė tendencija vystytis tam tikroms sveikatos būklėms pvz., Prieširdžių virpėjimas, šlapimo pūslės vėžys ir psoriazė. Šio testo rezultatai padėjo bendrovės klientams įvairiais būdais, pavyzdžiui, planuoti iš anksto specialius sveikatos patikrinimus ir keisti būtinus gyvenimo būdus.

Genetinio polinkio testas nustato žmogaus galimybes susikurti 34 skirtingas pagrindines sąlygas. Tačiau visai neseniai Laktozės netoleravimas buvo įtrauktas į ligų ir būklių, kuriems taikomas šis tyrimas, sąrašą , todėl tai buvo 35 pagrindinės sąlygos . Tirtam asmeniui taip pat bus pateikta asmeninė rizika susirgti laktoze, išsamus būklės aprašymas, rizikos veiksniai ir siūlomi veiksmai.

Reikėtų pažymėti, kad „EasyDNA“ taip pat siūlo atskirą tik laktozės netoleravimo testą. Asmenys, norintys išsiaiškinti, ar jie netoleruoja laktozės, turėtų apsvarstyti galimybę atlikti šį testą. Laktozės netoleravimo testas apima mitybos rekomendacijas, gyvenimo būdo pokyčius ir daug daugiau informacijos, nei numatyta genetinėje polinkyje. testo rezultatai.

Po įmonės sėkmės atlikus genetinės polinkio testą, „EasyDNA“ tikisi ir toliau įtraukti papildomas sąlygas ir ligas, kurios labai domina klientus ir taip pat remiasi patikimais moksliniais tyrimais. Apie „EasyDNA“

„EasyDNA“ yra tarptautinė DNR tyrimų įmonė, įsteigta 2006 m., veikianti daugiau nei 25 pasaulio šalyse. „EasyDNA“ siūlo platų DNR testavimo produktų portfelį, kuris apima namų tėvystės testavimą , santykių testavimą (per brolius, sesutes, tetas, dėdes ir kitus). senelių), prenatalinių DNR tyrimų, klinikinių DNR tyrimų , sveikatos tikrinimo ir protėvių tyrimų paslaugos. Per pastarąjį dešimtmetį įmonė atliko tūkstančius DNR tyrimų per tarptautiniu mastu akredituotas laboratorijas, turinčias aukščiausią tarptautinę akreditaciją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice