Puikus kainos ir kokybės santykis

Kartais mūsų klausia, kodėl  siūlome pigius DNR tėvystės nustatymo tyrimus atsižvelgiant į mūsų teikiamos paslaugos kokybę. Bendrovė  EasyDNA teikia DNR tyrimo paslaugas tarptautiniu mastu, todėl dėka tyrimų apimties, kuriuos kasmet atliekame visame pasaulyje, mes galime perkelti į vartotojus santaupas, gautas iš tokios masto ekonomikos. EasyDNA naudojasi savo laboratorijomis. Mes nepavedame testavimo kitiems. Daugelis bendrovių, atliekančių DNR tyrimus, ieško laboratorijų, galinčių ištirti mėginius už mažiausią kainą. Mėginiai neišvežami iš mūsų įmonės. Kuo daugiau įmonė plečiasi, tuo labiau mes galime pasiūlyti DNR tėvystės tyrimo paslaugas už konkurencingą kainą.

Nors mes siūlome pigius tėvystės nustatymo tyrimus, tai neturi įtakos nei mūsų atliekamų DNR tyrimų kokybei, nei mūsų siūlomam klientų aptarnavimo lygiui. Mūsų atliekamo tėvystės nustatymo tyrimo pradinė kaina yra 199 Eur, o rezultatai gaunami per 7-10 darbo dienų.  Visuose DNR tyrimuose jūsų DNR profiliui gauti naudojamas 21 genetinis žymuo. Visi tyrimai atliekami ISO17025 akredituotoje laboratorijoje. Visa tai garantuoja mūsų tyrimų rezultatų tijslumą. Daugiau informacijos apie mūsų tėvystės nustatymo tyrimus ir kainas.

Ekonomiška ir efektyvu

EasyDNA yra tarptautinė DNR tyrimų bendrovė, turinti daugiau nei 25 biurus visame pasaulyjeMes siūlome geriausias kainas visose šalyse, kuriose vykdome savo veiklą, o mūsų žemos kainos jokiu būdu nereiškia prastos kokybės. Tiesą sakant, laboratorijose yra reguliariai atliekami priežiūros auditai, patvirtinantys jų akreditaciją. mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pilnai apmokyta teik klientams profesionalią ir efektyvią pagalbą – mūsų klientų aptarnavimo sistema yra gavusi ne vieną prestižinį apdovanojimą. Nors ir galite rasti pigių tėvystės nustatymo tyrimų, nederėtų pamiršti, kad Didžiojoje Britanijoje nemokami tėvystės nustatymo tyrimai nėra atliekami (net ir  Nacionalinėje sveikatos tarnyboje).

Kas yra pigus tėvystės testas?

Ieškote pigiaus tėvystės testo? Naršydami internete ir palyginę kainas, galite savęs paklausti, kodėl kai kurie tėvystės testai yra pigūs ar bent jau pigesni nei kitos bendrovės, siūlančios tą patį testą? Tėvystės testavimas yra tikslus ir patikimas, o internetinė paieška duoda tiek daug rezultatų ir skirtingų kainų, kad kyla klausimas, kurią įmonę pasirinkti atlikti DNR tyrimus.

Tarp tėvystės testų ieškančių klientų įprasta manyti, kad mokėti mažiau reiškia gauti mažiau paslaugų ir kokybės požiūriu. Tačiau tai, žinoma, yra klaidinga ir lengvai paneigiama apčiuopiamais faktais. DNR pigūs tėvystės tyrimai nebūtinai reiškia, kad jie yra nekokybiški! Nebrangi ar pigi tėvystės tyrimo paslauga reiškia, kad kaina, kurią mokate, galbūt yra pagrįsta ir įmonė tiesiog pasirinko išlikti konkurencinga siūlydama pigesnius DNR tyrimus. Pigus tėvystės testas nereiškia jokio kompromiso jūsų rezultatuose. Svarbu įsitikinti, kad laboratorija yra akredituota ir įmonė yra gerai įsitvirtinusi šioje srityje, ir jūs greičiausiai pasirinkote teisingai. „EasyDNA“ siūlo DNR tyrimus per pilnai akredituotas laboratorijas pigiomis kainomis, nenukenčiant tikslumui, kokybei ir efektyvumui. Skaitykite daugiau apie mūsų DNR tyrimų laboratoriją spustelėdami čia.

Ar galiu aš gauti nemokamai DNR tėvystės nustatymo tyrimą?

Tikėtina, kad negalėsite rasti nemokamo tėvystės testo, nebent esate išskirtinėje situacijoje. Tokiu atveju jums reikės kreiptis į teismą ir pagalbos vaikui tarnybas. Nacionalinė sveikatos tarnyba arba privačios kompanijos nesiūlo nemokamų tėvystės tyrimų. Jei jums reikės atlikti prenatalinį tėvystės testą, jis nebus priimtas teisme dėl kylančios rizikos, be to, vaisiaus DNR ekstrahavimas ir laboratorinė analizė tokio tipo tyrimams yra labai sudėtinga, o tai reiškia, kad kainos bus labai aukštos. Norėdami sužinoti daugiau apie prenatalinius tėvystės tyrimus, spustelėkite čia. Taip pat turėtumėte atidžiai pasidomėti, ką ir kokia kaina siūlo kitos kompanijos. Testas kitoje šalyje gali būti pigesnis nei Lietuvoje, atsižvelgiant į konkurencijos mastą. Užsisakius pigesnį testą iš įmonės, kuri nevykdo operacijų Lietuvoje, gali tekti patirti papildomų pašto išlaidų ir ilgiau laukti savo DNR tyrimo rezultatų, kuris bus skirtas tik asemniniam naudojimui, be galimybės atsakymą pateikti tesimui.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice