Optimizuokite žarnyno būklę atlikdami šį žarnyno mikrobiomos tyrimą.

Įvairi ir subalansuota žmogaus žarnyno mikrobiomų sudėtis yra būtina norint išlaikyti sveiką organizmą. Kita vertus, nesubalansuota žarnyno mikrobioma gali sukelti įvairių sveikatos problemų ir ligų, tokių kaip nutukimas, II tipo cukrinis diabetas, žarnyno ligos, širdies ligos ir daugelis kitų. Atlikdami žarnyno mikrobiomos tyrimą, galite sužinoti vertingos informacijos apie trilijonus organizmų virškinimo trakte ir imtis veiksmų, kad išvengtumėte sveikatos problemų ar ligų. Privalumai, žinant, kas šiuo metu vyksta jūsų žarnyne, kartu su individualizuotomis mitybos rekomendacijomis suteikia galimybę kuo natūraliau ir efektyviau optimizuoti sveikatą.

Kokio informacijos jums suteiks šis testas?

Žarnyno mikrobiomo tyrime naudojamos naujausios laboratorijos technologijos ir mokslo žinios analizuojant ir tiriant jūsų žarnyne gyvenančias bakterijas. Ši išsami analizė leidžia surinkti vertingos informacijos apie jūsų mikrobiomą ir atsakyti į jums svarbius klausimus, pavyzdžiui:
• Kurios bakterijos šiuo metu gyvena jūsų žarnyne?
• Kaip jūsų žarnyno bakterijos veikia jūsų organizmą?
• Ar jūsų žarnyne yra pakankamai naudingų bakterijų?
• Ar jūsų žarnyne gyvena kenksmingų bakterijų?
• Ar jūsų žarnyno bakterijos atsakingos už tokias sveikatos problemas kaip nutukimas ar uždegimas?
• Ar jūsų žarnyne yra pakankamai vitaminus gaminančių bakterijų genčių?
• Ar su maistu gaunate pakankamai skaidulų, riebalų ir baltymų?
• Kokius mitybos įpročius turite pakeisti?
• Kaip pasiekti subalansuotą mikrobiomų bendruomenę?

Jūsų žarnyno mikrobiomo ataskaitoje taip pat pateikiamos statistinės diagramos, mitybos rekomendacijos ir išsami informacija apie jūsų mikrobiomo rezultatus. Spustelėkite žemiau , kad apžvelgtumėte mikrobiomų tyrimo ataskaitos pavyzdį.

ŽARNYNO MIKROBIOMOS ATASKAITOS PAVYZDYS

Svarbi pastaba: jūsų žarnyno mikrobiomo sudėtį įtakoja įvairūs veiksniai ir sąlygos, pvz., antibiotikų vartojimas per pastaruosius 3 mėnesius, naujausi mitybos įpročių pokyčiai, nėštumas ar žindymas. Testuodami savo mikrobiomą nepamirškite, kad šios sąlygos gali pakeisti jūsų žarnyno tyrimų rezultatus.

Išmatų mėginio paėmimas

Šiam DNR tyrimui reikalingas mėginys yra išmatų mėginys. Užsisakę DNR tyrimą, mes jums suteiksime „Gut Microbiome“ tyrimo rinkinį, kuriame bus viskas, ko reikia išmatų mėginiui surinkti, pavyzdžiui, guminės pirštinės ir mėgintuvėlis. Mėginių ėmimo procesas yra gana paprastas ir patogiai atliekamas namuose. Tačiau, norėdami sėkmingai surinkti mėginius, vadovaukitės išsamiomis instrukcijomis, pateiktomis jūsų rinkinyje.

 Atsakymo terminas

Šio testo  rezultatai yra pakankamai paprasti, kad visi galėtų juos suprasti, o pakankamai išsamūs, kad galėtumėte jais pasidalinti su savo sveikatos priežiūros specialistu.  Rezultatus gausite el. paštu per 15–20 darbo dienų nuo mėginių gavimo laboratorijoje dienos.

Tęstiniai tyrimai

Atlikę testą ir atlikę būtinus mitybos bei gyvenimo būdo pokyčius, labai rekomenduojame pakartoti testą. Antroji laboratorinė jūsų žarnyno bakterijų analizė iš tikrųjų gali būti labai naudinga norint pasakyti, kokia linkme einate. „EasyDNA“ rekomenduojame savo klientams užsisakyti bent 2 žarnyno bakterijų tyrimus, pirmasis atliekamas iškart ir kitas per artimiausius 1–2 mėnesius. Laikas tarp kiekvieno tyrimo neturėtų viršyti 6 mėnesių.

Kiti sveikatos testai

„EasyDNA“ produktų portfelyje yra kitų sveikatos DNR tyrimų paslaugų, kurios gali suteikti jums naudingos informacijos apie įvairias jūsų sveikatos sritis.
Naudodamiesi mūsų tinkamumo DNR testu, galite sužinoti, kaip suderinti savo gyvenimo būdą su savo genais individualizuotos mitybos  ir netoleravimo testus . Atlikę kitus sveikatos DNE testus galite sužinoti daugybę genetinės informacijos apie savo fizinę ištvermę, mitybos reakcijas, netoleruojamus produktus  ir daug daugiau.
Pažvelkite į skirtingus mūsų DNR tyrimus, kurie gali padėti optimizuoti jūsų savijautą.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice