Genetinės giminės testavimas galimas dėl to, kad tam tikros mūsų DNR sritys daugeliui perduodamos iš vienos kartos į kitą gana nepakitusiu būdu kartos. Norėdami gauti tėvo giminės DNR testą , analizuojama genetinė medžiaga Y chromosomoje. nes tai paveldima tiesiogiai iš tėvo į sūnų, o mitochondrijų DNR (mtDNR) tiriama motinos giminės teste , nes tai tiesiogiai perduodama motinai visiems jos vaikams.

Moksliniais tyrimais žmogaus evoliucijos istorija prasidėjo maždaug prieš 400 000–130 000 metų Afrikoje, iš ten žmonės pradėjo vystytis ir migruoti į išorę į skirtingas šalis. Šio migracijos proceso metu nežymūs genetinės medžiagos, esančios Y chromosomoje, ir mitochondrijų DNR, skirtumai išsivystė, kai skirtingos žmonių grupės apsigyveno skirtingose ​​pasaulio vietose. Jie buvo perduoti dabartinėms kartoms, leidžiant kiekvienam iš mūsų atsekti savo DNR kilmę per mūsų genetinę istoriją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice