Genetinės giminės testavimas galimas, kadangi tam tikros mūsų genai perduodami iš kartos į kartą nepakitę arba pakitę nedaug. Norėdami gauti tėvo kilmės DNR testą , analizuojama genetinė medžiaga Y chromosomoje. nes tai paveldima tiesiogiai iš tėvo sūnui, o mitochondrijų DNR (mtDNR) tiriama motinos kilmės DNR teste , nes tai tiesiogiai perduoda motina visiems savo palikuonims.

Moksliniais tyrimais žmogaus evoliucijos istorija prasidėjo maždaug prieš 400 000–130 000 metų Afrikoje, iš ten žmonės pradėjo vystytis ir migruoti į skirtingas šalis. Šio migracijos proceso metu nežymios genetinės medžiagos, esančios Y chromosomoje, ir mitochondrijų DNR, skirtumai išsivystė, kai skirtingos žmonių grupės apsigyveno skirtingose ​​pasaulio vietose. Jie buvo perduoti dabartinėms kartoms, leidžiant kiekvienam iš mūsų atsekti savo DNR kilmę per mūsų genetinę istoriją.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice