DNR tyrimų rinkiniai gali būti siunčiami skirtingais adresais, jei to reikalauja mūsų klientas. Iš tikrųjų mūsų dažnai prašoma išsiųsti DNT tyrimo rinkinį skirtingais adresais skirtingose šalyse. Mes turime daugybę biurų visame pasaulyje ir paprastai išsiunčiame rinkinius į artimiausią biurą gavėjui, o tada juos pristatome vietoje. Už papildomus rinkinius reikia mokėti papildomai, kurie skiriasi atsižvelgiant į tai, kur juos reikia pristatyti.

Kiekvienam rinkiniui priskiriamas atskiras bylos numeris. Nebent reikalaujama atskirus mėginius tirti atskirai, tyrimas nebus atliekamas tol, kol visi su konkrečiu atveju susiję mėginiai bus užregistruoti ir gauti laboratorijoje. Patariame jums atsiųsti el. Laišką adresu info@easydna.lt , kad įsitikintumėte, jog jūsų poreikius galima patenkinti ir kad prieš pateikiant užsakymą suprastume jūsų reikalavimus.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice