„EasyDNA UK“ džiaugiasi galėdama pranešti apie savo partnerystę su inovatyvia Jorkšyro kompanija „Pure Pet Food“. Kai „EasyDNA“ kreipėsi į sveiko naminių gyvūnėlių ėdalo gamintoją ir sužinojo apie įkvepiančią misiją sveikus naminių gyvūnėlių pasirinkimus lengvai ir lengvai pasiekti, „EasyDNA“ sutiko užmegzti abipusiai naudingą partnerystę su grynu naminių gyvūnėlių ėdalu.

Naudodamasi savo internetine platforma, bendrovė pradėjo reklamuoti „Pure“ naujoviškus produktus keliose savo šunų DNR tyrimo tarnybose, pavyzdžiui, populiariame šunų alergijos DNR tyrime. Tiesą sakant, klientai, atlikę šuns alergijos testą, gali naudoti informaciją, kad pritaikytų savo gryną tvarką prie savo šuns genetikos, pašalindami iš recepto elementus, kuriems nustatyta alerginė reakcija. Žmonėms tinkamo sveiko maisto ir individualizuotos genetinės informacijos derinys daro tai optimaliu šuns šėrimo ir gerovės gerinimo būdu.

Naudodamas tik 100% šviežių žmogaus kokybės ingredientų, „Pure Pet Food“ gamina dehidruotą ir liofilizuotą naminių gyvūnėlių maistą savo maisto įmonėje, esančioje Jorkšyre, Jungtinėje Karalystėje. Ne taip seniai, 2013 m., Susikūręs „Pure“ gavo visame pasaulyje garsios pramonės organizacijos „Pet Quip“ apdovanojimus, tokius kaip „Lloyd’s National Best Start-up“ apdovanojimas ir „Pet Product Innovation“ apdovanojimas. Kaip teigiama „Pure“ svetainėje, bendrovės įkūrėjai Mathewas Cockroftas ir Danielis Valduras Eha mano, kad augintiniai neturėtų būti atleidžiami nuo įvairialypės ir aukštos kokybės dietos, kaip ir mes, žmonės.

Komentuodamas partnerystę, bendrovės atstovas spaudai pareiškė: „„ EasyDNA “suprantame, kad bendradarbiavimas yra abipusiai naudingas abiem pusėms, todėl mes visada esame suinteresuoti bet kokia partneryste mūsų keliamos galimybės. Šiuo atveju, sujungus mūsų genetikos žinias kartu su „Pure“ siekiu tiekti sveiką maistą šunims, tai iškart buvo naudinga. visoms šalims, įskaitant šunų savininkus! Tikimės, kad daugelis mūsų klientų naudosis šia puikia paslauga. “

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice