Tikėtina, kad negalėsite rasti nemokamo tėvystės testo, nebent esate išskirtinėje situacijoje. Tokiu atveju jums reikės kreiptis į teismą ir pagalbos vaikui tarnybas. Nacionalinė sveikatos tarnyba arba privačios kompanijos nesiūlo nemokamų tėvystės tyrimų. Jei jums reikės atlikti prenatalinį tėvystės testą, jis nebus priimtas teisme dėl kylančios rizikos, be to, vaisiaus DNR ekstrahavimas ir laboratorinė analizė tokio tipo tyrimams yra labai sudėtinga, o tai reiškia, kad kainos bus labai aukštos. Norėdami sužinoti daugiau apie prenatalinius tėvystės tyrimus, spustelėkite čia.

Taip pat turėtumėte atidžiai pasidomėti, ką ir kokia kaina siūlo kitos kompanijos. Testas kitoje šalyje gali būti pigesnis nei Lietuvoje, atsižvelgiant į konkurencijos mastą. Užsisakius pigesnį testą iš įmonės, kuri nevykdo operacijų Lietuvoje, gali tekti patirti papildomų pašto išlaidų ir ilgiau laukti savo DNR tyrimo rezultatų, kuris bus skirtas tik asemniniam naudojimui, be galimybės atsakymą pateikti tesimui.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice