Rezultatų pavyzdžiai

  • Spauskite čia DNR tėvystės atsakymo pavyzdys, kai mamos DNR mėginys nebuvo tirtas.
  • Spauskite čia DNR tėvystės atsakymo pavyzdys, kai mamos DNR mėginys buvo tirtas.

Tėvystės tyrimas (kai mamos mėginys netiriamas)

Maždaug 70–80% visų EasyDNA atliekamų DNR tėvystės testų atliekami be motinos DNR mėginio. Žinoma, tėvyste siekiama patvirtinti biologinį tariamo tėvo ir vaiko ryšį, todėl natūraliai kyla klausimas kam reikalingas motinos DNR mėginys?

EasyDNA rekomenduoja naudoti motinos DNR mėginį, kad gautume tikslesnį rezultatą. Analizuodami genetinius žymenis, kuriuos vaikas paveldėjo iš motinos, galime juos išskirti iš analizės ir pašalinimo būdu  galime sutelkti dėmesį tik į tėvo paveldėtus žymenis.

Norėdami suprasti savo DNR tėvystės testo rezultatus, apsilankykite mūsų puslapyje : Kaip teisingai interpretuoti DNR tėvystės tyrimo rezultatus.

Kita informacija apie DNR tyrimo rezultatus:

EasyDNA testai apima amelogenino geno analizę (lyties) – tai užtikrina, kad klientai nesumaišė mėginių iš skirtingų lyčių žmonių.

Ne visi DNR tyrimai atliekami naudojant standartinius DNR  mėginius (vidinio skruosto epitelį) . Dažnai klientai siunčia alternatyvius DNER mėginius: cigarečių nuorūkas ar nagus. DNR tyrimui panaudojus  plaukus ar spermą , nekeičia rezultato formato ar tyrimo tikslumo.

Amelogenino lyties genas yra 21-asis mūsų tiriamas žymuo. Griežtai tariant, jis skirtas tik kokybės kontrolei užtikrinti ir nėra įtrauktas į profilių palyginimą. Atliekame amelogenino, kaip DNR lyties identifikavimo (lyties tipavimo), analizę. Lygindami  tėvo ir vaiko genetinius žymenis, amelogenino lyties geno neįtraukiame. Lyties geno testavimas atliekamas tik siekiant užtikrinti, kad klientai nepadarė klaidų, pvz. ar nesukeitė DNR mėginių. Jei gausime voką su užrašu „tėvo mėginys“, į kurį klientas netyčia įdėjo motinos tamponus, ištyrus amelogeninų lyties geną, mums iškart paaiškės, kad voko viduje esančiuose DNR mėginiuose yra moterų DNR.

Jei turite klausimų dėl  DNR tyrimų rezultatų, prašykite mums el.paštu info@easydna.lt

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice