Terminai ir sąlygos

Kainos, nurodytos kiekvienam alternatyviam mėginiui skyriuje  Alternatyvūs DNR mėginiai yra papildomas mokestis prie jūsų pasirinkto DNR tyrimo.

  1. Kai DNR bus sėkmingai išskirtas iš mėginio, tai bus galima panaudoti atliekant, bet kurį mūsų DNR tyrimą. Pateikto mėginio tipas neturės įtakos  rezultatų tikslumui, nes sėkmingai išskyrus DNR, jis yra toks pats kaip ir iš standartinio mėginio (vidinio skruosto epitelio).
  2. DNR tyrimas naudojant alternatyvius mėginius gali būti naudojamas tik smalsumo tikslais, nes paprastai neįmanoma patikrinti mėginio šaltinio. 
  3. EasyDNA negali besąlygiškai garantuoti sėkmingos šių mėginių analizės. Žinoma, remiantis  ISO17025 akredituota laboratorija, bus stengiamasi pateikti jums reikiamus rezultatus. Mokėti reikia net tais atvejais, jeigu ir nepavyksta sėkmingai išskirti DNR profilio.
  4. Gali būti taikomos nuolaidos siunčiant daugiau nei vieną alternatyvų DNR mėginį.  Tai aptariama kiekvienu atveju atskirai.
  5. Jei tik įmanoma, primygtinai rekomenduojame naudoti mūsų DNR tyrimo rinkinį ir paimti standartinius DNR mėginius (vidinio skruosto epitelį) . Tai bus daug ekonomiškesnis variantas ir padidins tikimybę gauti rezultatus.
  6. Asmuo pateikiantis tyrimui alternatyvų DNR mėginį prisiima visą atsakomybę už šių DNR mėginių naudojimą ir DNR mėginių įsigijimą.

Mes rekomenduojame iš anksto susisiekti su mūsų konsultavimo komanda, jei ketinate išsiųsti alternatyvų DNR mėginį (tėvystės ar kitam DNR tyrimui), su kuria individualiai aptarsite savo atvejį.

Šioje svetainėje naudojami slapukai, siekiant suteikti jums geresnę vartotojo patirtį. Naudodamiesi šia svetaine arba uždarydami šį pranešimą sutinkate su mūsųCookies notice